Понеділок
24.02.2020
14:32
Пошук
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Дубровицька ЗОШ №2

 

Новий сайт Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст №2 http://znz2.dubredu.rv.ua/Новорічні свята в Дубровицькій ЗОШ №2

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 26 грудня в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 розпочалися новорічні ранки та вечори. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку, спортивний зал сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.
Традиційно масовими і активними були заходи у початковій школі. Адміністрація закладу дякує учням старших класів, які допомагали в проведенні новорічних ранків для 1-4 класів: Конончук Софії, Борсуку Юрію, Зданевич Іванні, Чирук Вероніці, Полховській Ірині, Ютовець Юлії, Мовчун Анастасії, Придюк Софії, Соколу Валерію, Якубович Вікторії, Правосудович Ірині, Ревук Іванні, Ютовцю Олегу, Пирішко Анастасії , Орленко Соломії, Зданевич Юлії.
Новорічні вечори для основної та старшої школи готували учні спільно з класними керівниками. 
Спільними для всіх святкових заходів була весела дружня атмосфера. Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть новий 2019 рік.

  


Турнір з баскетболу

22 грудня 2018 року в спортзалі Дубровицького НВК "Ліцей-школа" відбувся турнір з баскетболу серед юнаків за кубок міста Дубровиці, пам'яті Михайла Івановича Хрипти - першого директора ЗОШ №3. У змаганнях брали участь 4 команди. Присутніми на турнірі були секретар виконавчого комітету міської ради Оксана Краглевич, начальник відділу освіти Ніна Стасюк, директор КУ «Дубровицький районний методичний кабінет» Тетяна Таборовець, вдова Михайла Хрипти Алевтина Михайлівна з онукою, директори шкіл, вчителі, учні та гості. За результатами турніру третє місце посіла БК "Лютинськ", другими стали - , БК "Селець", а перемогу виборола команда Дубровицької ЗОШ І-ІІ ст. №2. А учень 11-А кл. Борсук Юрій став "Кращим гравцем". Вітаємо переможців!


Нова українська школа – педагогіка партнерства

        19 грудня у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 пройшов День відкритих дверей для батьків учнів 5-х класів.“Педагогіка партнерства” – доволі новий термін в Україні, але у нашій школі ще до старту НУШ учителі  та адміністрація , аби залучити батьків в освіту дитини і сформувати довіру, розуміння того , що відбувається  у закладі освіти , класі ,запровадили  нові форми і методи роботи з батьками. Ми – сучасна українська школа, що прагне стати гідним прикладом для середньої освіти всієї країни. Ми навчаємо не лише предметам , а й умінням: працювати в команді, бути лідером, нести відповідальність за свої вчинки. Ось уже другий рік поспіль у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проходять  Дні відкритих дверей  для батьків ,а в цьому навчальному році - для  батьків п’ятикласників. Під час  проведення Днів відкритих дверей ми пропонуємо: ознайомитись з цінностями школи та методиками викладання предметів;   отримати відповіді на свої запитання ; гарно та цікаво провести час усією родиною.  Розпочався день цікавим та пізнавальним тренінгом для батьків і дітей  «Шлях до дитини», який провели  практичний психолог Мозоль Ю.М.  та соціальний педагог Чевжик Г.В. Метою та завданням тренінгу було : залучати батьків до організації освітнього процесу, зацікавлюючи їх шкільним життям учнів, поспостерігати за дітьми під час роботи в командах.
       Наші шановні гості мали можливість відвідати уроки згідно розкладу, зустрітися з учителями для бесід, порад, консультацій, здійснити екскурсію  до музейної експозиції «Історія рідної школи » та до інших виховних центрів закладу  . Класними керівниками  Мотрій Т.А. та Кудрою І.М. були проведені майстер-класи для батьків « Ідеальна дитина »  та для дітей « Рука допомоги ». Під час перерв школярі  та усі , хто завітав у цей день до школи , насолоджувалися  музичними мелізмами і релаксували. Звичайно, наш освітній заклад та вчителі  щодня відкриті для діалогу  з  батькам, тому що ми розуміємо , що співпраця родини і школи має ґрунтуватися на взаємоповазі, рівноправному партнерстві. Педагогічний колектив та колектив батьків  має бути єдиним живим організмом, об’єднаним спільною метою, гуманними стосунками та високою відповідальністю .
       Завершальним акордом  Дня відкритих дверей було феєричне театралізоване дійство « Святий Миколаю, прийди до нас з раю». Гарну постановку про прихід Миколая у школу підготували класні керівники 5-А кл. Мотрій Т.А. та 5-Б кл. Кудра І.М. Глядачі із захопленням спостерігали за виставою, де школярі грали роль сніжинок, ангелочків, лісових звірят та інших казкових новорічних героїв. Всі присутні були задоволені дійством. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

     Тож нехай Миколай - чудотворець дарує всім радість, щастя і довголіття. 

       


 

Вітаємо переможців II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіади з  фізики

            І місце
     Грезенталя  Валентина, учня 7-А класу
     Гогоца Богдана, учня 9-Б класу
 
   Вчитель Батан Ігор Михайлович

   ТАК ТРИМАТИ!


Вітаємо переможців II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіади з  історії

       І місце
     Зданевич Іванну, ученицю 10-Б класу
    Столярця Назарія, учня 11-А класу

    Вчитель Дука Сергій Вікторович
          ІІ місце
    Котяш Олесю, ученицю 8-А класу
    Вчитель Гогоц Тетяна Володимирівна
         ІІІ місце
      Котяша Дмитра, учня 9-А класу
    Вчитель Дука Сергій Вікторович
     ВІТАЄМО ! Хай Вам щастить завжди та у всьому!!!


Вітаємо переможців II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіади з правознавства

               

                      ІІ місце
              Гладкого Назарія, учня  9-А класу
             Орленко Соломію, ученицю  10-А класу
             Якубович Вікторію, ученицю  11-А класу

             Вчитель Дука Сергій Вікторович

                                                 БАЖАЄМО УСПІХУ І НАДАЛІ!


Вітаємо переможців II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіади з ІКТ

                      ІІІ місце

            Маковецького Максима, учня  8-Б класу
            Фурмана Олександра, учня  9-А класу
            Лавора Андрія, учня  11-А класу

            Вчитель Стрибулевич Костянтин Володимирович

                ТАК ТРИМАТИ!


«Пророк Наум наведе на ум»

За народним календарем, 14 грудня – день святого Пророка Наума. Згідно із віруванням наших пращурів, Наум – покровитель розуму, знань і доброчинства. Ось чому саме цього дня і розпочинався в давнину навчальний процес у школі. Селяни вважали, якщо на свято Наума розпочати навчання, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму. Із цього приводу казали «Пророк Наум наведе на ум» чи «Батько Наум наведе на ум». 14 грудня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ I-III ст.№2 відбувся інтелектуально-розважальний марафон «Найрозумніший». У змаганнях брали участь дві команди: команда «Всезнайки» 6-А класу та команда «Наумові діти» 6-Б класу. Команди змагалися у таких конкурсах: «Розминка», «Тести», «Народ скаже, як зав’яже», «Гра зі словами», «Тема на вибір».Перемогу у інтелектуально-пізнавальному святі «Найрозумніший» здобула команда «Всезнайки» 6-А класу. Свято було організовано та проведено учнями 6-А та 6-Б класів зі своїми класними керівниками Дукою С.В. та Петрусь Л.І.

Вітаємо «найрозумніших»!!!!!!!!!!!

   Акція «Подаруй дитині радість»

13 грудня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 пройшла благодійна акція «Подаруй дитині радість.» Учні та вчителі школи власноруч виготовили новорічні сувеніри «Чобіток від св. Миколая» і солодощі та відіслали для учнів Великочернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченям окремих предметів, що в Луганській обл. Разом із сувенірами і солодощами учні написали листа-вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.Нехай дух свята, дух Різдва та Нового року зробить наші серця щирішими, добрішими, співчутливими та відкритими для добра, любові, милосердя. Нехай на світі запанує мир і злагода, щоб всі люди на планеті зустріли прийдешні свята спокійно, мирно і щасливо!


Лідер року – 2018

12 грудня 2018 року в центрі позашкільної освіти відбулося засідання районної ради старшокласників «Лідер». У ході засідання пройшла патріотична акція «Привітай солдата!» та конкурс «Лідер року». Президент ГЛ Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Діжурко Аліна брала участь у конкурсі. Конкурс проходив у 4 етапи. Конкурсантки представили до уваги присутніх і для оцінки журі: «Візитну картку лідера», «Лабораторію проектів», «Мій коник», «Моя позиція лідера».

Наша Діжурко Аліна -  «Творча обдарованість року». Щиро вітаємо її і бажаємо натхнення і подальших творчих злетів!!!

На святі були присутні почесні гості: Петрушко М.М. – голова  Дубровицької РДА та Рабешко Г.З. – головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА, які звернулися до всіх присутніх з вітальним словом і провели церемонію нагородження учасників конкурсу «Лідер року». Атмосфера в залі була святковою, урочистою, а настрій – море позитиву і драйву!

Аліна – ти найкраща!

   


Засідання батьківського активу

12 грудня в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулось засідання батьківського активу закладу, де обговорювались проблеми спільної діяльності адміністрації, працівників та батьків в управлінні закладом.
Від батьківської громади на збори завітали 17 представників. Всіх об’єднує спільна мета — особиста активна участь в освітньому процесі зкладу, можливість його вдосконалити, спільно вирішуючи актуальні питання. Директор школи В.М.Клюйко .ознайомила батьків ходом реалізації Концепції Нової української школи. Було проведено для батьків анкетування щодо поліпшення співпраці батьківського активу та педагогічного колективу освітнього закладу. Активність, компетентність, взаємодія, толерантність, уміння прийняти виважені рішення – пріоритет у співпраці педагогів та батьків.

  


Посвята у першокласники

11 грудня в учнів 1-х класів був урочистий і хвилюючий день. У нашій школі відбулося свято "Посвята у першокласники". У велику дружню родину ми прийняли 54 маленьких діток, яких ще зовсім недавно називали дошкільнятами, а тепер про них кажуть: "Це - учні". 
Адміністрація школи, вчителі та батьки зібралися у святковій залі, щоб в дружну шкільну сім’ю прийняти нове поповнення. Щирими добрими словами привітала першокласників директор школи Клюйко В.М.
На свято до першокласників завітали гості: дошкільнятка з Дубровицького дошкільного навчального закладу(ясла-садок)комбінованого типу №5 "Світлячок", Королева Знань зі своїми феями, Букварик і Математика, Мальвіна і Буратіно. Вони загадували загадки, грали з дітьми в ігри та разом вивчили правила поведінки в школі. 
На згадку про чудове свято всі учні отримали « Посвідки учнів НУШ» , а від батьків іменинні торти.
Саме з цього свята і розпочалося у першокласників цікаве і захоплююче шкільне життя. Свято закінчилося, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Країни Знань, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі та батьки. Хочеться побажати першокласникам сміливо вивчати світ науки, дружити з книгами, навчатися мови рідної та любити свій рідний край.

      


Вітаємо переможців II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіади з хімії

         ІІ місце
   Гогоца Богдана, учня  9-Б класу
   Дуку Дмитра, учня 11-А класу

   Вчитель Скаржинець Любов Василівна
         ІІІ місце
   Гайдиша Станіслава, учня  9-А класу
   Вчитель Скаржинець Любов Василівна
   Островця Назарія, учня 10-А класу

   Вчитель Чирук Ірина Василівна

    Бажаємо вам успіхів та нових перемог!!!


 Вітаємо переможців II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіади з  математики

      ІІ місце
Гогоца Богдана, учня 9-Б класу
Вчитель Ващишина Тетяна Петрівна
     ІІІ місце
Колядича Сергія, учня 6-Б класу
Вчитель Ващишина Тетяна Петрівна
Шибанову Марію, ученицю 7-Б класу
Вчитель Сімаченко Світлана Миколаївна
Літвін Владиславу, ученицю 9-А класу
Вчитель Сімаченко Світлана Миколаївна
Вітаємо наших переможців! Так тримати!


Вітаємо з перемогою за третє місце  районного етапу учнівської олімпіади «Юне обдарування» з української  мови 

 

         Кузло Катерину, ученицю 4-Б класу

      (Вчитель Воробей Тетяна Володимирівна )

 

 


05.12.2018р.відбулося засідання педагогічної ради  з проблеми 
«ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВЧИТЕЛЯ – ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК КРЕАТИВНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСОБИСТОСТІ».

 

   

Порядок денний можна дізнатись за цим посиланням

Презентацію до доповіді “ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВЧИТЕЛЯ – ВАЖЛИВИЙ ЧИННИК КРЕАТИВНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСОБИСТОСТІ” можна дізнатись за цим посиланням

Рішення педагогічної ради з проблеми «Вдосконалення педагогічної майстерності вчителя-важливий чинник креативної  освіти для розвитку інноваційної особистості» можна дізнатись за цим посиланням


Наша спортивна гордість на світовому  п’єдесталі

Хто з нас не мріяв у дитинстві та юності? Мабуть, таких людей немає. Бо юність – це саме та пора, коли здається, що весь світ біля твоїх ніг, коли мрія,  як та фантастична рожева пташка фламінго танцює навколо тебе, а твоє завдання – тільки взяти її в руки. Колись абсолютно всі школярі мріяли стати космонавтами, щоб підкорити космічні простори Всесвіту, відомими кінозірками і футболістами. Тепер, коли підкорення Всесвіту – це звична справа, бо у руках сучасний гаджет, космонавтами бути вже не мріють. А от спортивні рекорди – то зовсім інша справа.  Якщо ти займаєшся спортом – то обов’язково: світовий п’єдестал, медалі, овації – і гордість за свою Батьківщину, коли звучить гімн твоєї держави. А якщо чемпіон світу поряд з тобою, за шкільною партою, у твоїй школі, тоді як? 
У Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 навчається чемпіон світу з панкратіону – учень  9-Б класу Віденчук Віктор. Нещодавно він повернувся з Будапешту, з чемпіонату світу, де здобув І місце з панкратіону.
5 грудня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася урочиста лінійка, де привітали чемпіона світа з панкратіону  Віденчука Віктора, учня 2-А класу Лясковця Рената – чемпіона України з козацького двобою. Привітали переможців ІІ туру районного етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, мовно-літературного конкурсу ім. П.Яцика, переможців конкурсу «Юне обдарування», переможців  ІІ  районного туру Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Нагородили також переможців спортивних змагань та призерів фестивалю танців «Мульти данс» - Діжурко А., Буткевич А., 2-Б кл., Луцук К., 3-Б. 
Ми пишаємося нашими учнями за їхні спортивні досягнення та перемоги, за високі навчальні результати та досягнення в конкурсах творчого спрямування. Ми радіємо їхнім перемогам і гордимося, що слава учнів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 лине на увесь світ! Так тримати!!! 

   


Екскурсія до суду

Яскравою і незабутньою,  а ще пізнавальною і повчальною стала зустріч і екскурсія до Дубровицького суду учнів 5-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, яка проходила  в рамках місячника правового виховання.
Учні і вчителі на зустрічі були приємно вражені і задоволені від теплого прийому. Керівник апарату районного суду Мазур Л.Л. провів цікаву екскурсію, під час якої учні відвідали залу судових засідань, канцелярію, архів, кімнату досудового утримання. Суддя Оборонова І.В. – висококваліфікований фахівець, приємна і щира людина, комунікабельна провела з учнями ряд заходів – інформувала про атрибути судового процесу, технічне оснащення судової зали,  коментувала разом з учнями права та обов’язки за ілюстраціями відповідно до Конвенції ООН про права дитини, грали в гру «Так» чи «Ні»,  з’ясували, які права порушили казкові герої, переглянули фільм «Права дитини». Для учнів був проведений правовий бліц-турнір. В кінці зустрічі учні отримали сувеніри на згадку і солодощі. 
Ми хочемо висловити слова щирої подяки і вдячності судді Дубровицького районного суду Обороновій І.В., керівнику апарату районного суду Мазуру Л.Л. за цікаву і змістовну екскурсію. Учні і вчителі отримали масу задоволення і позитивних емоцій, збагатили і розширили свій кругозір знаннями з юриспруденції, отримали заряд позитиву, яскравих вражень і приємного спілкування. Ми почувалися радісно і фантастично, за що щиро вдячні! 

   


Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. І з того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему.
3 грудня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Генерацією Лідерів була зініційована і проведена акція «Червона стрічка – символ солідарності із ВІЛ – позитивними та хворими на СНІД» та виставку постерів та малюнків «Людство проти СНІДу».

   


 

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ !

переможця II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіадиз астрономії

І місце

Краська Тараса, учня 11-А класу
Вчитель Батан Ігор Михайлович

БАЖАЄМО УСПІХУ І НАДАЛІ!


Вітаємо!

переможців II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіади з географії

    І місце
Орленко Соломію, ученицю 10-А класу
Вчитель Абрамович Ніна Миколаївна

   ІІІ місце
Вінтюк Катерину, ученицю 8-Б класу
Вчитель Абрамович Ніна Миколаївна

МОЛОДЦІ !   ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ !

Правознавча гра  «Із дитинства знай свої права».

Естафету брейн-рингу від дев`ятикласників перейняли третьокласники. Вихователь ГПД Чирук Ірина Василівна провела сьогодні зі своїми вихованцями правознавчу гру  «Із дитинства знай свої права». Дві команди  «Ерудити» (3-А клас) та «Розумники» (3-Б клас) змагалися у шести турах : «Знайомство», «Відгадайко», «Конкурс капітанів», «Правознавча бліц-розминка», «Ми - законодавці», «Судовий процес». Юні правознавці коментували свої права за ілюстраціями відповідно до Конвенції ООН про права дитини, розгадували кросворд, складали вислів, грали в гру «Так»- «Ні», з`ясовували, які права порушували казкові герої, переглядали фільм «Права дитини». З різницею у чотири бали перемогу здобула команда «Розумники» з 3-Б класу, а команда «Ерудити» зайняла почесне друге місце. Дипломи та медалі учасникам команд вручала голова  журі – заступник директора з навчально-виховної роботи у початкових класах Чирук Леся Іванівна. Почесний гість на святі  заступник директора з навчально-виховної роботи Цибульська Людмила Володимирівна  зазначила, що наші третьокласники дуже обізнані, ерудовані, кмітливі.

   

Брейн-ринг «Права та обов`язки громадян України »

Дуже цікаво  та змістовно завершився місячник правових знань у нашому освітньому закладі – сьогодні у брейн-ринзі «Права та обов`язки громадян України » змагалися команди «Магістри» (9-А класу) та «Феміда» (9-Б класу). «Людина від народження наділена правами, а з часом, у процесі життя після досягнення встановленого законом віку, набуває здатності мати обов`язки і нести відповідальність за свої дії», - такими словами звернулися ведучі, учениці 10-их класів, до учасників команд. Завдання  підготували цікаві, складні, але в межах програми з предмету «Основи правознавства». Відеопрезентації для представлення  команди - домашнє завдання, яке учасники готували заздалегідь. Далі правознавча гра проводилася за таким  планом:

- «Правознавча бліц-розминка»;

- «Вікторина для болільників»;

- «Юридична консультація». 

За підсумками гри  переможених  не було, бо обидві команди набрали однакову кількість балів – 26, а тому вітаємо з перемогою команди «Феміда» та «Магістри».

Ініціатором  брейн-рингу став учитель історії та правознавства Дука Сергій Вікторович.

   


     

Консиліум «Адаптація учнів 5-х класів до умов навчання в основній школі»

28 листопада у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був проведений  психолого-педагогічні консиліум «Адаптація учнів 5-х класів до умов навчання в основній школі» 
       Учасниками консиліуму стали адміністрація школи, практичний психолог, класоводи, класні керівники  5-х класів, соціальний педагог, учителі-предметники.
       Метою засідань було виробити єдині педагогічні позиції, визначення  основних проблем, що виникають в роботі з учнями та вироблення шляхів щодо подолання труднощів періоду адаптації п‘ятикласників до навчання в основній школі.
       Практичний психолог школи Мозоль Ю.М. у свою чергу повідомила учасників консиліуму про результати вивчення адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі. В ході діагностичної роботи було визначено рівень соціально-ситуативної тривожності учнів, шкільної тривожності та рівень пізнавальної активності учнів, самооцінки, соціально-психологічної адаптації, мотиви навчальної діяльності.           Соціальний педагог Чевжик Г.В. озвучила результати соціально-педагогічної діагностики за методикою     « Клімат у класі». Класні керівники та учителі-предметники отримали поради за результатами опитувань.
       На консиліумі відбувся обмін досвідом та вироблені спільні рекомендації, які дозволять п‘ятикласникам адаптуватися в основній школі , до нових вимог учителів.
       По закінченню консиліуму вителі-предметники спільно з адміністрацією, практичним психологом, класними керівниками створили алгоритм, який сприяв би усуненню труднощів в навчальній діяльності вчитель-учень. 

 


 

Вітаємо

переможців II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіадиз біології


І місце
Котяш Олесю, ученицю 8-А класу
Вчитель Пікнер Олександр Георгійович 
ІІ місце
Лясковець Євгенію, ученицю 11-А класу
Вчитель Пікнер Олександр Георгійович
ІІ місце
Лясковець Марину, ученицю 9-А класу
Пришко Марію, ученицю 10-Б класу

Вчитель Пікнер Олександр Георгійович

переможця II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіади з інформатики

ІІІ місце

Нашору Костянтина, учня  10-Б класу
Вчитель Літвін Ольга Миколаївна

переможців районних  змагань з шахів та шашок  

ШАШКИ
Дуку Юрія,учня 10-Б класу – І місце
Гогоца Богдана, учня 9-Б класу – І місце
Аблогіну Аріанну, ученицю 6-А класу – ІІ місце

Загальнокомандне І місце

ШАХИ
Орленко Соломію,ученицю 10-А класу – І місце
Колдуна Владислава, учня 6-Б класу – ІІІ місце

Загальнокомандне І місце

 ШАХИ
ВЧИТЕЛІ
Батана Ігоря Михайловича – І місце
Загальнокомандне ІІІ місце


ТАК ТРИМАТИ! МОЛОДЦІ!

 

 


Мрії збуваються

      Радісною подією в житті нашого закладу стало облаштування другого комп’ютерного класу. У жовтні за кошти із державного бюджету було придбано комп’ютерний клас – комплекс,а це – 10 комп’ютерів нового покоління. Це дійсно подія , бо здійснилась  багаторічна  мрія наших дітей. У школі навчається 467 учнів у 22 класах і майже кожен клас з інформатики поділяється на групи.  Створення другого комп’ютерного класу стало  життєвою необхідністю. І саме така державна інвестиція у майбутнє нашої школи відкрила нові перспективи для покращення якості освіти  учнів.
     Здійснити монтаж комп’ютерного класу  - це також фінансово вартісна справа. На допомогу прийшли випускники нашої школи Чмуневич Руслан і Павлюк Олег. Руслан Михайлович профінансував  облаштування нового комп’ютерного класу, а Олег Вікторович  створив  локальну комп’ютерну мережу.
Ми пишаємося  випускниками нашої школи і дякуємо їм за матеріальну підтримку, небайдужість , порядність, діловитість, розуміння важливості навчання і виховання дітей. Ми дякуєм