Середа
21.11.2018
01:37
Пошук
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Дубровицька ЗОШ №2
З 12.11.18 року по 16.11. 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був проведений тиждень безпеки дорожнього руху.
В програмі тижня:
1. Виховні години по класах: 5 клас – «Безпека пішохода»; 6-7 кл. – «Безпека пасажира»; 5-11 кл. – «Правила користування громадським транспортом» під час яких відпрацьовано аналіз дорожніх ситуацій, правила поведінки в громадському транспорті 
 12-16.11.2018р.
Єдиний тематичний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» 
 16.11.2018р.
Перегляд відеороликів та презентацій «Безпечний рух – запорука життя людини»
 5-11кл.
1. Вікторини на знання Правил дорожнього руху, аналіз безпечної дороги до школи.
 1-4 кл.
2.. Батьківський лекторій. Запобігання загибелі та травмування дітей під час автопригод, особливості перевезення неповнолітніх.
3. Конкурс «Знай та виконуй ПДР»
 5-8 кл. 
4. Практичне навчання домедичної допомоги «Знаю, вмію, врятую».
5. Цільові профілактичні заходи в початкових класах «Дитина – пасажир».
6. Випуск стіннівок «Безпечна дорога – безпечне життя».
7. Тренаж-нагадування «Хвилинка» про правила безпечної поведінки на вулицях та дорозі. 

    

ВІТАЄМО

  переможців II (районного ) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської молоді імені Тараса Шевченка

      І місце
Лясковець Євгенію, ученицю 11-А класу
Вчитель Карпович Ірина Андріївна
        ІІ місце
Черпак Христину, ученицю 6-Б класу
Вчитель Петрусь Людмила Іванівна
Шибанову Марію, ученицю 7-Б класу

Вчитель Жданюк Анастасія Василівна
Котяш Олесю, ученицю 8-А класу
Вчитель Карпович Ірина Андріївна.

Діжурко Аліну , ученицю 9-А класу
Вчитель Петрусь Людмила Іванівна.
       ІІІ місце
Петрович Марію, ученицю 5-Б класу
Вчитель Жданюк Анастасія Василівна 

переможців II (районного ) туру Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
      І місце
Новак Юлію, ученицю 9-А класу
Вчитель Ващишин Валентина Іванівна
     ІІІ місце
Буська Максима, учня 9-А класу
Вчитель Правник Микола Федорович
Конончук Софію, ученицю 11-А класу
Вчитель Ващишин Валентина Іванівна

переможців районного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу знавців  української мови ім. Петра Яцика

    І місце
Черпак Марту, ученицю 3-А класу
Вчитель Белаш Ганна Олексіївна 
Олексійовець Камілу, ученицю 7-А класу
Вчитель Німчук Галина Адамівна
      ІІ місце
Лясковець Євгенію, ученицю 11-А класу
Вчитель Карпович Ірина Андріївна

Бажаємо творчого натхнення, високих здобутків у всіх справах!


День української писемності та мови

         Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ .
9 листопада – День української писемності та мови. Це свято відзначає  вся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.
        До відзначення Дня української писемності і мови долучилася вся шкільна родина  Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2. Традиційно у цей день у нашій школі  пройшли заходи  під гаслом  «Моє диво калинове, кохана українська мово!» Метою всіх проведених заходів було донести до учнів красу і багатство української мови,  формувати відчуття краси рідної мови, розвивати мовленнєві здібності учнів, збагачувати словниковий запас, виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.
         Відзначення Дня української писемності і мови розпочалося виставкою плакатів та постерів «Наш скарб - рідна мова!» Її продовжив поетичний марафон «Мова - державна перлина, завжди її бережіть», де учні декламували поезії про мову. Вони прагнули переконати своїх ровесників, що мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину. Адже для нас рідна мова — це не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури .
       Учні нашої школи також захотіли перевірити свої граматичні навички і об 11.30 годині учні 6-Б, 7-А та 11-А класів долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту єдності, який написали грамотно і успішно.
         Учні з задоволенням взяли участь у мовному квесті «Скарбниця рідної мови». Закінчилося свято фотографуванням  учнів біля фотозони «Мова - ДНК нації».
Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона із кожного з нас.

  


Наша мова солов'їна

9 листопада – День української писемності та мови. Це свято було встановлено Указом Президента України і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси і багатства, літературної довершеності. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду.

Генерація Лідерів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 зініціювала і провела 09.11.2018 року День української писемності та мови.

В програмі дня:

 1. 1.Виставка плакатів та постерів «Наш скарб – рідна мова»;
 2. 2. Фотозона «Мова – ДНК нації»;
 3. 3. Декламація поезії про рідну мову «Мова – державна перлина, нею завжди дорожіть»;
 4. 4. Квест «Скарбниця рідної мови»;
 5. 5. Інформаційні хвилинки «Лунай, величне наше слово».

    


Розминка від чемпіона

Здорові і фізично розвинені діти – запорука  майбутнього України. Всебічний розвиток підростаючого покоління українських дітей, залучення їх до занять спортом та популяризація здорового способу життя – пріоритетне завдання державної влади.
 З метою популяризації здорового способу життя та розвитку спорту в Україні серед  учнівської  молоді 8 листопада 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася зустріч з чемпіоном України з важкої атлетики, членом спортивного клубу «Динамо» м.Рівне Смочеком Сергієм. 
Чемпіон нещодавно повернувся з чемпіонату України з важкої атлетики в м. Львові, де зайняв ІІІ місце, та став призером (І  місце) у відкритому кубку з важкої атлетики. Спортсмен продемонстрував для учнів жим штанги, вагою 70 кг., розповів про свої спортивні досягнення та поділився планами на майбутнє. 
Напередодні в школі відбувся конкурс дитячих малюнків «Спорт для всіх», переможці були нагороджені подарунками, які їм вручили представники спортивної асоціації «Спорт для всіх Рівненщини».
Зустріч пройшла в атмосфері радості, задоволення від зустрічі з чемпіоном України, позитивних емоцій і вражень, хорошого настрою.
Ми за здоровий спосіб життя, ми за розвиток фізичної культури та спорту, ми за розквіт спортивних талантів і спортивних перемог!

  


Екскурсія до Львова

4 листопада 10-А та 10-Б класів разом з класними керівниками Стрибулевичем К. В. та Чирук І. В. Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відвідали старовинне місто Львів - культурний центр нашої країни. Автобусна екскурсія по місту "Знайомство зі Львовом" була дуже насиченою. Ми встигли відвідати Архикатедральний собор святого Юра - сакральне місце з багатовіковою історією, Високий Замок, Личаківське кладовище. Дуже нас вразило підземелля Єзуїтського костелу. Бажаючі піднімалися на Львівську Ратушу. Незабутні враження справила Площа Ринок. Родзинкою екскурсійного дня у місті Лева був майстер клас з виготовлення шоколадних сувенірів. Вражені, втомлені, задоволені та щасливі усі повернулися в рідну Дубровицю. До нових зустрічей, Львове!

  


Свято Осені

  24 жовтня 2018 року  в 2 – А класі Дубровицької ЗОШ І – ІІІст. №2 було проведено свято Осені, на яке були запрошені батьки, адміністрація школи.   З хлібом – сіллю на вишитому рушнику  зустріли учні 2 – А класу гостей.  На свято завітала Чарівниця – Осінь,Місяці – Вересень, Жовтень, Листопад та Дівчата – Овочі.  Яскравою сторінкою заходу  став святковий ярмарок. Свято пройшло в атмосфері хорошого настрою, позитивних емоцій, радості, задоволення від заходу.

    


Тиждень знань безпеки життєдіяльності 

        З 16 по 19 жовтня у Дубровицькій  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності. У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти. Класними керівниками та класоводами проведено бесіди , пізнавальні ігри, вікторини, екскурсії, перегляд мультиплікаційних роликів про безпеку на дорозі, в транспорті та на природі, організовано виставку малюнків на тему « Добрий і злий сірничок». На уроках основ здоров’я  учні 5-их класів створили колаж «Я і безпека», проведено практичне заняття: «Допоможи другу» на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку.
        Ці заходи є для учнів повчальними, адже вони дізнаються багато нового та  корисного для себе і, що найважливіше –  вчаться цінувати власне життя.

     


Цікава і плідна зустріч з лікарем

   В рамках тижня безпеки життєдіяльності було  організовано та проведено зустріч учнів 10-11 класів з лікарем загальної практики сімейної медицини Бакланом Олександром Володимировичем.
   На занятті лікар розповів і показав практично правила та умови проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР), прийом Хеймліха та різні способи зупинки кровотеч. 
   Учням було цікаво послухати теорію від лікаря і самим на практиці застосувати отриманні знання один на одному у різних життєвих ситуаціях. Ця зустріч дала учням змогу поповнити та вдосконалити свої знання в питаннях екстренної медицини.

   


     Щиро вітаємо ученицю 11 класу Настю Гончар з перемогою (ІІ місце) у районному конкурсі-фестивалі патріотичної пісні «Поліська Січ». Бажаємо подальших успіхів, творчого злету, позитивних емоцій! Ти – найкраща!

 


      17 жовтня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася зустріч з інспектором ювенальної провенції  Дубровицького ВП Сарненського ВП Головного управління поліції в Рівненській області ст. лейтенантом Атаманець Вікою Ярославівною. На зустрічі були присутні учні 6-А,6-Б, 8-А класів. Теми, які обговорилися: «Кримінальна та адміністративна відповідальність підлітків», «Права та обов’язки підлітків».

  


Батьківський лекторій

    У п’ятницю, 12.10.2018 р. у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 відбувся батьківський лекторій. На лекторій були запрошені адміністрація школи, батьки учнів 11-их класів, вчителі-предметники, одинадцятикласники. Під час зборів розглядалося найголовніше питання, яке турбує усіх присутніх – підготовка до ЗНО. Директор школи Клюйко В. М. повідомила, що проведено діагностичні контрольні роботи з української мови, математики та історії України за тестами наближеними до завдань із ЗНО. Заступник директора з навально-виховної роботи Цибульська Л. В. ознайомила  з вимогами щодо підготовки до ЗНО. Також виступили вчителі-предметники, які порадили одинадцятикласнкам, як потрібно готуватися до ЗНО. 

  


«Майбутній Захисник України»

   12 жовтня,   в 4-А класі ( класовод Кедрук Л.М.) відбулася  виховна година «Майбутній Захисник України», приурочена святу Покрови, Дню козацтва та Дню Захисника України.  Діти ознайомилися з історією походження свята та з цікавістю помандрували у часи козацтва. Хлопчики були надзвичайно активними, відповідаючи на питання вікторини «Майбутній Захисник України» на військову тематику. Ну а дівчатка у віршах висловили надію, що наші хлопці стануть справжніми захисниками нашої землі, бо ми нащадки козаків. Проведений захід торкнувся кожного учня, не залишили байдужим нікого з них. Патріотів потрібно плекати змалку. Адже люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що своя.

   


Каскад перемог

   14 жовтня 2018року в м. Луцьк Волинської області відбувся чемпіонат України із спортивно-бальних танців “Volyn’ Dance Festival”, в якому брали участь і здобули перемогу учні 2 – Б класу Діжурко Анна, Буткевич Анна, Пляшко Поліна, Савчук Ліза!
  Щиро вітаємо “маленьких зірочок танцполу” разом з тренером Колісніченком В.С і бажаємо подальших  перемог, позитивних вражень, здійснення мрій і бажань. З перемогою! Нехай щастить!


 

   13 жовтня 2018 року в урочищі “Садовне” відбулося щорічне туристично-спортивне свято ”Котигорошко - 2018”. Команда “Гарт” Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 здобула ІІІ призове місце.
   Щиро вітаємо учнів та учителів з перемогою! Здоров’я, успіхів, креативу, радості від життя, позитивних вражень та емоцій всім! Ми – найкращі!!!


9 жовтня 2018р. відбувся районний конкурс читців – гумористів «Поліські пересміішники». 

У І-й віковій категорії взяла участь Карпович Вікторія - учениця 7–А класу Дубровицької ЗОШ І –ІІІ ст.№2
       
 П. Глазовий.  Гумореска «Сімейна казочка» і зайняла ІІІ місце. - Учитель  Німчук Г.А.
ІІ –га вікова категорія – Фурман Олександр – учень 9 – А класу Дубровицької   ЗОШ І-ІІІст.№2
         
П.Глазовий «Геніальний кум» і зайняв ІІІ місце - Учитель Петрусь Л.І.
Вітаємо з перемогами!!!

 


  З 5 по 7 жовтня 2018 року в м. Рівне відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з боксу серед юнаків. І місце на цьому чемпіонаті посів учень 10-Б класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Сокол Валерій у ваговій категорії понад 80 кг.
  Щиро вітаємо майбутнього чемпіона України і сподіваємось подальші перемоги!
  Успіхів!


Скорбимо та пам'ятаємо 

12 жовтня 2018 року учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 вшанували пам'ять і поклали квіти на могили Юрія Білоуса та Федора Пляшка, які загинули в зоні АТО.

  


 

Виховний захід «Героям слава!» 

14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане з боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що свята Покрова охороняє їх і вважали їх своєю заступницею.
         З метою виховання у школярів внутрішньої свободи та поваги до держави, любові до Батьківщини, національної свідомості, гідності, усвідомлення приналежності до рідної землі, українського народу українського народу гармонійного виявлення патріотичних почуттів 10 жовтня 2018р. в 2-А класі був проведений виховний захід «Героям слава!» На захід був запрошений тато учениці 2-А класу  Чайковський Назарій Зіновійович – старший прапорщик  відділу прикордонної служби «Дубровиця» Луцькогоприкордонного загону Державної прикордонної служби, учасник АТО. Учні декламували вірші, своїми спогадами поділився учасник АТО Чайковський Н.З. і побажав усім присутнім віри  себе і в майбутнє України :  «Ви не скорені і не зламні. Ви маєте хоробрі серця! А всі ми народжені бути вільними!»
       Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників нашої Вітчизни. 
       Ну і звичайно, яскраві моменти фотосесії з учасником АТО. Свято пройшло в атмосфері задоволення від зустрічі, високого патріотизму, героїзму, почуття любові до рідної України. Будьмо гордими з того , що живемо в Україні! Будьмо ж гідними незалежності, що за неї боролися наші герої ! 

    


Учитель…Перед іменем твоїм…

Спасибі вам, учителі,
Що йдемо сміло по Землі,
Що знаєм все про океани,
І чули навіть про лимани...
За Трою і за Карфаген,
За бензохлоропропілен,
За НЕ і НІ, за двічі два,
За ваші теплії слова.
За те, що дали школярам,
За це ми ДЯКУЄМО Вам!

У п’ятницю, 5 жовтня 2018року ,у Дубровицькій ЗОШ I-III ст.№2 відбувся День учнівського самоврядування. Учні 11-х класів стали господарями школи: продовжили традицію ,яка триває більше ніж 30 років.Вони мали змогу відчути себе вчителями ,класними керівниками й адміністрацією школи. Весь навчальний процес у школі на Борку проходив під чітким керівництвом директора-дублера Якубович Вікторії Валеріївни. Виконуючи свої обов’язки, вона хвилювалася не тільки за себе,а й за своїх коллег, за те, щоб всі відповідально віднеслись до покладених на них доручень. А це не лише ретельна підготовка до уроків, а ще й відповідальність за здоров’я дітей. Учні 11-х класів ретельно готувалися до цього дня. Вони зазделегідь консультувалися з вчителями, підбирали матеріал,складали конспекти. Робили все від себе можливе, аби це свято відбулося якнайкраще.

Можна сказати, що педагоги-дублери з поставленими завданнями справилися на високому рівні .Адже цього дня у школі, як зазвичай,панували злагода й порядок .Гостям і винуватцям цього свята було приділено максимум уваги. Зокрема для вчителів та учнів проводилися святкові квести. А найбільш пам’ятним,залишився бельгійський танок , який підготували учні старших класів. А під керівництвом дублера-заступника з навчально-виховної роботи початкової школи Лавора Андрія Миколайовича була створена розважальна програма для молодших школярів. Адже це свято не тільки для вчителів, а й для усіх учнів.

Після закінчення уроків відбулася педрада. На якій були присутні: вчителі-дублери, адміністрація закладу та усі вчителі. На початку учні привітали всіх учителів з професійним святом!Щиро побажали нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах,здоров’я та благополуччя. « Адміністрація» школи прозвітувала про виконану роботу, вчителі-дублери поділилися своїми враженнями від прожитого дня і зауважили,що праця вчителя є нелегкою і потребує багато сил і терпіння. Наприкінці засідання директор закладу Клюйко Валентина Миколаївна й заступник Цибульська Людмила Володимирівна, класоводи, класні керівники подякували одинадцятикласникам за проведене свято та дали настанови на майбутнє.

        


З 15.09 по 01.10 2018 р. серед учнів та вчителів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проходила благодійна акція «Допоможіть ровеснику» - збір коштів на лікування учня 3-го класу Висоцької ЗОШ Віктора Савицького. Учні та учителі школи активно долучилися до акції, і передали кошти для Віктора Савицького. Дякуємо всім за участь.

 


"Мандруємо книжковим світом"

До Всесвітнього дня бібліотек в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2  проведено екскурсію «Мандруємо книжковим світом». Учні 4-Б класу ознайомилися з книжковими виставками, з новими надходженнями літератури, з творами письменників і поетів Рівненщини, а також з новими виданнями дитячого письменника Романа Демчука.

     


28 вересня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся національно-патріотичний день
“Україна за мир”.
 1. В програмі дня: Малюнок на асфальті “Діти малюють мир” для учнів 1-4 класів;
 2. Виставка літератури, газетних публікацій у шкільній бібліотеці “За мир у всьому світі, це значить– за життя”;
 3. Виставка малюнків та постерів по класах  “Схід—Захід разом” для учнів 1-11 класів;
 4. Конкурс учнівських творів “Свій голос я віддаю за мир” для учнів 7-11 класів;
 5. Парад флешмобів “З Україною в серці” для учнів 5-11 класів;
 6. Декламація віршів “Україна—єдина країна” для учнів 5-11 класів;
 7. Квест “Україна—це ти!” для учнів 8-11 класів.

День пройшов в атмосфері піднесеного національно-патріотичного духу в учнів та вчителів, позитиву, драйву та  хорошого настрою. Бо ми — українці, ми — патріоти своєї держави, нації, бо ми — мирні люди, які прагнуть незалежності, радості від життя і мирного неба над головою.

Слава Україні!

     


За мир у всьому світі, це значить – за життя!

Нам не треба війни, не треба –

Ми за спокій і мир на Землі,

Щоб не коршуни в чистому небі,

А космічні пливли кораблі,

Щоб щасливо зростали діти

І не бачили жаху війни,

Щоб зловісний воєнний вітер

Був розсіяний вітром весни.

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Міжнародний день Миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Тема Міжнародного дня Миру у 2018році – «Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини».

21 вересня 2018 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був організований і проведений флешмоб «Ми за мир» і виставка плакатів та постерів «За мир у всьому світі, це значить – за життя!».

Бажаємо всім нам мирного неба, оскільки воно відкриє перед людством перспективи, не зводячи їх до боротьби за виживання! Бажаємо нових відкриттів, які зупинять біди, хвороби і катаклізми! Бажаємо творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити.

        


Благодійна акція «Допомога дитячим будинкам»

 

З метою збору гуманітарної допомоги дитячим будинкам, школам, дитячим садочкам в населених пунктах біля лінії зіткнення операції Об’єднаних сил (Мар’їнка, Станиця-Луганська, Волноваха, Луганської та Донецької областей) в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст..№2 з 11.09. по 18.09. 2018 р. була проведена акція «Допомога дитячим будинкам». Всі учні школи взяли активну участь у акції . Було організовано збір гуманітарної допомоги згідно першочергових потреб:

 1. Дитячі книжки, розмальовки;
 2. Зошити,олівці,фломастери, пластилін;
 3. Дитячі іграшки;
 4. Засоби гігієни.

Усі речі були направлені в ЦПО і скоро їх отримають діти в дитячих будинках.

Хай добротою, милосердям, чуйністю буде зігріте серце кожної людини!

     


Олімпійський день!!!

Copyright MyCorp © 2018Сайт створено у системі uCoz