Субота
17.02.2018
20:35
Пошук
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Дубровицька ЗОШ №2

Засідання педагогічної ради

13 ЛЮТОГО 2018 р. в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося засідання педагогічної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про вибір проектів підручників для учнів 5-го класу та педагогічних працівників за кошти державного бюджету в 2018 році. - Цибульська Л.В. – заступник директора з НВР

2. Про вибір предмета для здачі ДПА у 9-х класах. - Цибульська Л.В. – заступник директора з НВР

3. Якісна освіта – стандарт нового покоління. Нова українська школа. - Клюйко В.М. – директор школи,Цибульська Л.В. – заступник директора з НВР

 


Вітаємо переможців районного турніру з настільного тенісу серед працівників освіти - вчителя фізичного виховання Клюйка А.П., який зайняв 1 місце в особистому заліку! Вчителі фізичного виховання Клюйко А.П. та Діжурко Н.В. зайняли 1 командне місце !


Вітаємо переможців ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Лисенка Олега, учня 11-А класу, – історія (ІІІ місце), вчитель Клюйко В.М.; біологія (ІІІ місце), вчитель Пікнер О.Г.;

Лясковець Євгенію, ученицю 10 -А класу – українська мова та література (ІІІ місце), вчитель Карпович І.А.

 Золотаревич Ольгу, ученицю 11 -А класу – російська мова (ІІ місце), вчитель Дунчич Н.І.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!  Висловлюємо подяку вчителям, які підготували переможців олімпіад ,  а також батькам учнів за виховання дітей і співпрацю з педагогічним колективом.


День соборності

Цікаво та змістовно пройшов День соборності у навчальному закладі. Учні 5-11 класів підготували виставку інформаційних плакатів «В єдності наша сила», по класах відбулися виховні години «З Україною в серці». Учні 8-А класу разом зі своїм класним керівником Стовбою Л.П. підготували урочисту лінійку «Соборна та неділима наша країна», під час якої лунали пісні у виконанні Аліни Діжурко  та Назара Гладкого.


Предметний тиждень з математики

В  Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з 15.01.2018 р. по 19.01.2018р. було проведено тиждень математики  у формі «Математичного марафону ».Учителі математики мали можливість удосконалити науково-методичний рівень, професійну майстерність  збагатити власний досвід. Були сплановані заходи предметного тижня, підготовлені цікаві різноманітні завдання, які враховували вікові особливості та рівень підготовки учнів. Під час проведення заходів використовувалися різні форми і методи роботи. Були проведені наступні заходи : показ відео «Вивчаємо цифри»(1-5 класи); « Пісні про математику» (6-11 класи); «Бджілка- трудівниця»(1- 4 класи), «Геометрія в житті, в природі»(5-11 класи); «Краса математики»(1-11 класи); «Цікаві акти з математики»(1-11 класи); математична кав’ярня (підсумки марафону; презентація робіт на математичну тематику; нагородження переможців). Цікавими були завдання математичних конкурсів , а саме :найкращий коллаж математичних світлин «Сучасна математика»; краща математична модель ; краща презентація (відео ролик) на математичну тематику; краща іграшка на математичну ялинку (ребуси, загадки , кросворди); математиків ліриків(власний твір на математичну тематику).

   


Загальношкільна лінійка

Традиційно, в кінці семестру, на загальношкільній лінійці підводяться підсумки навчальних, творчих, спортивних досягнень школярів. У предметних олімпіадах ІІ туру учні нашої школи здобули 38 призових місць і 3 призові місця у олімпіаді «Юне обдарування». У районному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка – 6 призових місць, 2 –у ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика.  Під час лінійки, яка відбулася 19.12.2017року, вітали учасників шкільного хору з перемогою в районному етнофестивалі «Вифлеємська зірка». Своїми здобутками потішили юні спортсмени, виборовши по кілька призових місць у різних видах спортивних змагань в рамках Спартакіади школярів. Справжнім спортивним відкриттям став учень 8-Б класу нашої школи Віденчук Віктор, який займається змішаними єдиноборствами у спортивному клубі «Берсерк». У чемпіонаті світу з греплінгу(жовтень 2017р. м.Баку, Азейбарджан) він виборов ІІ місце, а на кубку світу з панкратіону ( грудень 2017 м.Будапешт, Угорщина) виборов одразу три призові місця з різних видів єдиноборств. Вітаємо нашого переможця з такими високими спортивними успіхами і досягненнями ! Бажаємо усім творчого натхнення та високих здобутків у всіх справах!

 


Ой, хто, хто Миколая любить…

Впродовж року дітки готуються до зустрічі зі Святим Миколаєм. Вони намагаються бути чемними: слухатись батьків, гарно навчатись і не ображати своїх рідних та близьких. Дітки з нетерпінням очікували на прихід чудотворця і ось 20 грудня, Миколай завітав у Дубровицьку ЗОШ І-ІІІ ст. №2 на свято влаштоване на його честь учнями 5-А та 5-Б класів. Учні провели для дітей молодших класів невеличкий екскурс по життєвому шляху Св.Миколая, а також потішили усіх яскравим дійством за участю чортика Антипка, Зірочок та Ангеликів. Зі сцени лунали чудові пісні та вірші. Та як і годиться Миколаєві, на завершення свята дітки, які не полінувались і вивчили віршики, отримали від Чудотворця солодкі подаруночки. До вітального слова долучилась і директор школи Валентина Миколаївна, яка побажала усім здоров’я, успішного завершення І семестру та веселих різдвяно-новорічних свят.

  


Засідання педагогічної ради « Креативність у структурі педагогічної діяльності, як складова адаптаційних можливостей особистості»                         

18.12.2017 р. в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося засідання педагогічної ради. Тема  « Креативність у структурі педагогічної діяльності, як складова адаптаційних можливостей особистості». Мета:  Поглибити знання педагогів з питань розвитку креативної освіти; забезпечити зростання креативних можливостей особистості.        

Форма проведення : творча лабораторія. План проведення:

1. Доповідь «Креативність - важлива умова розвитку інноваційної та успішної особистості»  - Цибульська Л.В. заступник директора з НВР 

2. Діагностування готовності педагогічного колективу до вирішення завдань з виховання креативної особистості  - Твердун Т.М. - психолог школи 

3. Роль виховної роботи у системі формування креативної особистості - Придюк І.А. - заступник директора з ВР

4. Розвиток творчого потенціалу вчителів. Презентація креативних методів навчання.   Воробей Т.В.- вчитель початкових класів; Карпович І.А. - вчитель укр..мови та літератури ; Чирук і.В. – вчитель хімії ; Пікнер О.Г.- класний керівник  6-А кл.; Перішко М.І.- педагог-організатор                                    

5. Про хід виконання рішень районної серпневої конференції 2017 р.  - Клюйко В.М. - директор школи 

6. Ухвалення рішень. 

           


Науково-методичне заняття для новопризначених керівників

13 грудня в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 було проведено науково-методичне заняття для новопризначених керівників (директорів шкіл та заступників з навчально-виховної роботи зі стажем роботи на посаді менше 3-х років).В ході  заняття учасники відвідали методичний, виховний та навчальні кабінети школи та уроки англійської мови (вчитель Котяш О.М.) в 2-А кл. та обслуговуючої праці (вчитель Ващишин В.І.) в 7-Б кл. Роботу по внутрішкільному контролю в нашій школі презентувала Цибульська Л.В. - заступник директора з НВР.

  


Етнофестиваль "Вифлиємська зірка"

13 грудня  2017 року на базі Дубровицького центру позашкільної освіти відбувся районний  етап обласного етнофестивалю «Вифлеємська зірка»,  в якому взяли участь учні з 19 загальноосвітніх навчальних закладів району. Хоровий колектив нашої школи зайняв 1 місце. Вітаємо!


ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ
8 грудня 2017 року в приміщенні Дубровицького районного суду  відбулась оглядова екскурсія для школярів 10-х класів Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2. Метою заходу було покращення довіри підростаючого покоління до судової системи, підвищення рівня освіти та ознайомлення з принципами судочинства.Під час екскурсії учні  ознайомилися з приміщенням суду, мали можливість задавати питання та отримувати кваліфіковані відповіді.  Також у доступній формі учням було роз’яснено порядок надання та отримання інформації, порядок звернення до суду. Найбільше враження справило на учнів відвідання архіву та зали судових засідань.

 


Семінар вихователів групи продовженого дня
7 грудня  на базі Дубровицького центру позашкільної освіти  вихователями  ГПД Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 був  проведений семінар для вихователів груп продовженого дня. Тема  семінару  «Особистісно- орієнтована педагогіка в ГПД».

   Читати тут____________/Pedrada/programa_seminaru.doc


ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
ІІ місцеЗданевич Іванна - 9-Б клас, Столярець Назарій вчитель Дука С. В. ,Лисенко Олег – 11-А клас, вчитель Клюйко В. М.
ІІІ місцеКотяш Дмитро - 8-А клас, вчитель Дука С. В.

переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з географії  
ІІ місцеЛітвін Владислава 8-А клас, Орленко Соломія 9-А клас, Хомич Вікторія  11-А клас
ІІІ місце - Гайдиш Станіслав  8-А клас, Мозоль Дмитро 10-Б клас
Вчитель Абрамович Н.М.

переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 
І місце - Гогоц Богдан 8-Б клас, вчитель Ващишина Т.П.
ІІ місце - Кібук Віталій 10-Б клас, вчитель Ващишина Т.П.
ІІІ місце - Літвін Владислава 8-А клас, Красько Роман 11-А клас, вчитель Сімаченко С.М.

 

переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 
І місце - Лисенко Олег -  11-А клас
ІІ місце - Пришко Марія -  9-Б клас, Лясковець Євгенія – 10-А клас                       
Вчитель Пікнер О.Г.

переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської з української мови та літератури

І місце- Котяш Олеся - 7-А клас, І місце- Лясковець Євгенія-10–А кл.,вчитель Карпович І.А.
ІІ місце- Золотаревич Ольга - 11-А клас
ІІІ місце- Діжурко Аліна- 8–А кл., вчитель Петрусь Л.І., Зданевич Іванна- 9 –Б кл.,вчитель Німчук Г.А

переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ІІ місце - Діжурко Аліна - 8-А клас, Томілович Аліна - 11-А клас, вчитель Кудра І.М.
ІІІ місце - Орленко Соломія -
9-А клас. вчитель Мельничук О.І.

переможців  ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади  з хімії

І місце- Герасимчук Ірина - 7-Б клас
ІІ місце- Гогоц Богдан - 8-Б клас
ІІІ місце- Пришко Марія  - 9-Б клас, Лисенко Олег - 11–А клас

 Вчитель Чирук І. В.

переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 
ІІ місце - Гогоц Богдан - 8-Б клас, вчитель Остапов В.В.
ІІІ місце - Лисенко Олег - 11-А клас, вчитель Остапов В.В.

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 
І місце - Новак Юлія - 8-А клас
ІІ місце - Ютовець Валерія - 11-А клас, вчитель Ващишин В. І.
ІІІ місце - Буткевич Дмитро - 9-А клас, вчитель Правник М. Ф.

переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови
ІІ місце - Золотаревич Ольга - 11-Аклас, вчитель Дунчич Н.І.
ІІІ місце - Зданевич Іванна - 9-Б клас, вчитель Дунчич Н.І.

переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з ІКТ
ІІІ місце - Буткевич Дмитро - 9-А клас, вчитель Стрибулевич К.В.

переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
ІІ місце - Орленко Соломія - 9-Аклас, ІІ місце - Томілович Аліна - 11-А клас, вчитель Дука С.В.

переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади «Юне обдарування"
з української мови   ІІ місце -Петрович Марія - 4-Б кл., вчитель Довжик В.В.
з природ
ознавства ІІІ місце -Твердун Богдан - 4-А кл., вчитель Верес А.Д.
з математики ІІІ місце -Мазур Владислав - 4-А кл., вчитель Верес А.Д.

Бажаємо творчого натхнення, високих здобутків у всіх справах!


Другий етап пілотування моніторингу початкової освіти

7 листопада 2017 року розпочався другий етап пілотування моніторингу початкової освіти. Він дозволить апробувати тестові завдання та анкети для учнів, а також удосконалити технологічні процеси моніторингу. 

Участь у другій частині взяли 59 шкіл із 13 регіонів України – м. Київ, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Харківська, Херсонська області. Оскільки теперішні четвертокласники ще не оволоділи навчальною програмою початкової школи, у пілотуванні брали участь учні 5-х класів 2017/18 навчального року.  28 листопада 45 учнів 5 класу  Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 взяли участь у перевірці читацької компетентності. На тестуванні були присутні Миляник А.І. - заступник директора ЛРЦОЯО та Климець І.Ю. - методист навчально-методичного відділу ЛРЦОЯО.

Завдання були спрямовані на те, аби зрозуміти, наскільки успішно в українських школах розвивають читацьку компетентність учнів.

   


Психолого-педагогічний консиліум

Учасники:психолог, соціальний педагог, класні керівнки 5 класів, класоводи, педагоги, які викладають у п’ятому класі, адміністрація школи. Заступника директора з НВР Цибульська Л.В. зробила  вступ та надала загальні відомості про учнів 5-х класів.Класні керівники Дука С.В. та Петрусь Л.В., спираючись на результати власних спостережень та систематизації спостережень інших педагогів, подали педагогічну та психологічну характеристику навчальної діяльності й поведінки класу в цілому та окремих учнів. Вчителі – предметники охарактеризували конкретних учнів за показниками: труднощі та особливості, що проявляються під час усних та письмових відповідей, відповідей біля дошки; труднощі, що виникають під час засвоєння нового матеріалу або повторення, виконання творчих завдань. Соціальний педагог Чевжик Г.В. ознайомила  присутніх з соціальним паспортом класу та особливостями дітей із неповних сімей. Практичний психолог  Твердун Т.М. повідомила дані поглибленої діагностики, підготував пропозиції по окремим дітям та інформацію по класу в цілому. Психолог визначив, яких дітей обговорити окремо, присвятити цьому достатньо багато часу, а які діти є психологічно благополучними і не є предметом окремого обговорення на консиліумі (або для розробки їх супроводу не потрібно багато часу).

 


Вітаємо ! Дуку Юрія, учня 9-Б класу, переможця Обласної Спартакіади школярів з шашок - ІІІ місце, вчитель Таборовець О.В.

Районні змагання з шахів та шашок

   26 листопада 2017 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулися районні змагання з шахів та шашок серед учнів та вчителів Дубровицького району в залік районної Спартакіади учнів та працівників освіти. Учні та вчителі нашої школи  успішно виступили у шахово-щашковому турнірі та показали наступні результати:
Результати серед учнів:
Дука Юрій 9-Б кл(шашки)- І місце       Загальнокомандне – ІІІ місце
Буткевич  Дмитро 9-А кл.(шахи) – І місце, Орленко Соломія 9-А кл.(шахи) – ІІ місце   Загальнокомандне – ІІ місце
Аблогіна Аріанна 5-А кл(шашки)- IV місце
Вчителі:
Придюк Ірина Анатоліївна (шашки)- ІІІ місце, Клюйко Анатолій Пилипович(шашки)- ІІІ місце     Загальнокомандне – І місце
Мартинчик Володимир Михайлович (шахи) – І місце, Ващишина Валентина Іванівна(шахи) -  ІІІ місце   Загальнокомандне – І місце
Вітаємо з перемогою! Так тримати!

 


Голодомор

24 листопада 2017 року  в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був проведений урок-реквієм «Криваві сторінки історії», який підготували учні 10-Б класу.В ході проведення заходу учні читали поезії, запалювали поминальні свічі, використовувалися відеоматеріали, презентації. В глибокій скорботі і пошані до пам’яті невинноубієнних  душ людей учні схилили голови і вшанували їхню світлу пам’ять хвилиною мовчання.  Читати тут__________ /istoria/golodmor.doc

  


День Гідності і Свободи

21 листопада, коли вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст №2 відбулася лінійка, присвячена цій пам’ятній події. Захід організували та провели учні 8-Б класу з класним керівником Жданюк А.В. Учні 5-11-х класів зібралися, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Слава Україні!  Героям слава! Читати тут_________ /shkola/ukraina/den_gidnosti.doc


Допомога бійцям у зоні АТО

На виконання листа Рівненської обласної державної адміністрації від 2 листопада 2017 року №вих-6664/0/01-48/17, для систематичного сприяння організації допомоги бійцям у зоні АТО та з метою підтримки ініціативи громадської організації «Справа Миру», волонтерського руху щодо забезпечення необхідним раціоном харчування наших військових та виготовлення таких найбільш зручних в бойових умовах наборів продуктів, як сухі пайки ,трудовий колектив Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2  підтримав дану ініціативу та долучився до збору продуктів для наших військових.


Засідання батьківського комітету

10 листопада 2017 року відбулося засідання батьківського комітету школи. Директор школи Клюйко В.М. ознайомила батьків з основними положеннями нового Закону про освіту, окреслила напрямки розвитку та функціонування освітнього закладу в умовах сучасності. Також проаналізувала фінансово-господарську діяльність та акцентувала увагу на зміцнені матеріально-технічної бази закладу у 2016-2017 н.р. Заступник директора з виховної роботи Придюк І.А. ознайомила присутніх з основними програмами з виховної роботи, пояснила усім нагальні проблеми виховання дітей. Голова БК Дука Г.М. звітувала перед батьками про свою роботу, ознайомила з тематикою засідань форуму батьківської громадськості району, учасником якого вона є. Було вироблено алгоритм подальшої співпраці БК з адміністрацією закладу, обговорено ряд нагальних проблем. Засідання загальношкільного БК відбулося в атмосфері співробітництва, взаєморозуміння та партнерства.


Тиждень безпеки життєдіяльності

  З 24 по 27 жовтня  в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 був проведений тиждень безпеки життєдіяльності. Читати тут__________/shkola/bespeka/bzh.doc

   


Благодійна акцію «Плетемо маскувальну сітку»

Учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст №2 активно долучилися та підтримали ініціативу очільника Рівненщини Олексія Муляренка з виготовлення школярами області маскувальних сіток для підрозділів Збройних сил України та провели благодійну акцію «Плетемо маскувальну сітку». Нехай сплетена дбайливими учнівськими руками маскувальна сі