Вівторок
17.07.2018
20:11
Пошук
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Дубровицька ЗОШ №2

 

Управлінський звіт директора школи Клюйко В.М. перед громадськістю.

07 червня 2018 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбувся управлінський звіт директора школи Клюйко В.М. перед батьківським активом та педагогічним колективом.
У своєму виступі директор наголосила, що «нова українська школа», яка стартує у вересні 2018р. – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Сучасна освіта має перейти від школи знань до школи компетентностей, мають докорінно змінитися освітні стереотипи та парадигма.
Валентина Миколаївна охарактеризувала результати освітнього та виховного процесів у 2-11 класах за 2017-2018 н.р., підвела підсумки  участі учнів школи у районних , обласних , всеукраїнських етапах предметних  олімпіад, конкурсів, змагань тощо. Наголосила, що в усіх напрямках діяльності 2017-2018 н.р. був дуже успішним, бо діти разом зі своїми учителями – наставниками досягли високих результатів.
Читати тут___________ /prozorist/zvit_v.mikolajivni.doc

  


Мовний табір ”Rainbow ”

Закінчив роботу літній мовний табір, організований вчителями англійської мови. Вчителі Кудра І.М. та Мельничук О.І. організували максимально комфортне середовище для перебування у таборі.  Метою роботи мовного табору було розширення кругозору школярів, ознайомлення з загальними відомостями за темою проекту. Щодня проводилися заходи з узагальнення та систематизації знань учнів з теми (словниковий запас, граматичні конструкції, корисні у щоденному використанні). Заняття проводилися у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій, підготовки та захисту проектів. Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: «День знайомства», «Їжа», «Спорт», «Екологія рідного краю. Екскурсія», «Кіно», «Музика», «Виїзд на природу», «Великобританія». Завдяки чому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови. Діти працювали над створенням проекту  «Healthy lifestylle», який допоміг згуртувати учнів, навчив працювати у групах, знаходити необхідний матеріал. Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті. Читати тут______ /den/den/informacija_na_sajt_pro_robotu_litnogo_movnogo_tab.doc

 

    


ДПА в 9 класі

Підсумкова державна атестація – це головне випробування для  школярів, закінчили навчання у 9-му класі . Для випускників середньої школи ДПА є своєрідним виміром отриманих знань і тренуванням перед ЗНО . Така перевірка дає можливість зробити висновок про якість освіти, отриманої на базі школи. 30 травня в 9-х класах було проведене ДПА з української мови.

 


Шкільний Олімп - 2018

25 травня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося свято Інтелекту, Гордості й Таланту, свято закінчення 2017-2018 навчального року «Шкільний Олімп - 2018». «Шкільний олімп » - свято особливе, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов’язково  поновлять ряди української  зіркової еліти. Наша школа стала володарем сертифікату районної номінації «Супер - заклад року», за найбільшу кількість призових місць обласного та Всеукраїнського рівнів з предметних олімпіад та конкурсу-захисту МАН. На святі проходило нагородження по номінаціях : «Надія Дубровиччини – 2018», «Інтелектуали ХХІ століття» за участь у міжнародних  предметних конкурсах, за участь у шкільному фестивалі – конкурсі «Ми талановиті» у міжнародних конкурсах імені Тараса Шевченка та Петра Яцика.
«Відкриттям року» стала Орленко Соломія (9-А клас), Пришко Марія (9-Б клас),«Юний науковець» - Конончук Софія (10-А клас),«Творча інтелектуальність року» - Островець Катерина (11-А клас), Котяш Олеся (7-Б клас),«Спортсмен  року» - Джуло Едуард (11-А клас),«Спортсменка року» - Перішко Анастасія (8-А клас),«Активіст року» - Зданевич Іванна (9-Б клас),«Активіст року» - Буткевич Дмитро (9-А клас),«Клас року » - 11-А клас, «Учень року» - Гогоц Богдан (8-Б клас), «Учениця року» - Золотаревич Ольга (11-А клас), «Гордість школи »- Лисенко Олег(11-А клас).
Особлива увага була приділена учням 11-А  класу, вони звернулися зі словами вдячності до своїх вчителів. Для них прозвучав останній у їхньому шкільному житті дзвінок. Випускники подарували  всім присутні хвилини задоволення останнім шкільним вальсом.
Дійство закінчилося патріотичним флешмобом «Ти моя Україна, ти для мене єдина.».

     

 


День вишиванки

З давніх – давен в українських родинах майстерність вишивання сорочок передавалася від матері до дочки, що символізувало єдність поколінь і єдність всього народу. Ідея святкувати День вишиванки народилася в Чернівцях 12 років тому. А вже у 2010 році акція охопила не тільки Чернівці, а ще Запоріжжя, Львів, Рівне. З тих пір свято стало не тільки загальноукраїнським, а й міжнародним. Учні та вчителі Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 долучилися до «Всеукраїнського дня вишиванки».

  


День Пам’яті та Примирення 

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в такі прекрасні дні, 8-9 травня, ми відзначаємо великі свята – День Пам’яті та Примирення та 73 – річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні!
8 травня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2 відбувся виховний захід «Пам’ятаємо… Перемагаємо…»  та акція «Червоний мак – пам’яті знак», який  підготували учні 7-Б та 10-Б класів . Вся школа майоріла червоними маками – символами Перемоги. Кожен учень ще раз усвідомив велике значення миру на землі, і ту ціну, яку заплатив наш многостраждальний народ за перем
огу!

 


Районний турнір з баскетболу серед дівчат 6-7 класів на кубок «Пролісок» 
Районний турнір з баскетболу серед дівчат 6-7 класів на кубок «Пролісок» у Дубровицькій ЗОШ –ІІІ ступенів №2 пройшов у напруженій боротьбі. На змагання прибуло п’ять команд : Селецького НВК ім.. Олега Ващишина, Лютинського НВК, Висоцької ЗОШ І-ІІІ ст., Дубровицького НВК «Школа - ліцей» та Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.. №2. З вітальним словом до учасників змагань звернулися директор Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 В.М.Клюйко та директор Дубровицької ДЮСШ С.М.Стасько. Відкривали змагання переможці районного фестивалю «Молодь обирає здоров`я» команда «Титани» нашого освітнього закладу . Спортивний азарт учасниць підтримували вболівальники. В результаті місця розподілилися таким чином : І місце – Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.. №2, ІІ місце – Висоцька ЗОШ , ІІІ місце – Лютинський НВК. Команди отримали солодкі подарунки, переможці змагань були нагороджені кубками та медалями. Вітаємо команду нашого освітнього закладу із впевненою перемогою! Дякуємо учасникам, які прибули на змагання!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Заступник директора з ВР Придюк І.А.


Навчально-польові  збори

З 02.05. по 04.05.2018р. в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2 були проведені навчально-польові збори з юнаками та практики з дівчатами з основ медичних знань учнів в 11 класі.

Медико-санітарна підготовка дівчат проходила в КзОЗ «Дубровицький районний центр первинної медичної допомоги» разом з учителем медико-санітарної підготовки Сарновською І.П. та лікарями КзОЗу.  В програмі практики:

  1. Екскурсія в терапевтичне відділення.
  2. Екскурсія в лабораторію – аналіз крові на визначення групи крові.
  3. Спілкування з психіатром – наркологом.
  4. Екскурсія в кабінет рентгеноскопії.
  5. Екскурсія в приймальне відділення, реанімаційне відділення, морг, кабінет УЗД.

Навчально-польові збори з юнаками проводив вчитель захисту Вітчизни Правник М.Ф на полі с.Крупове, де юнаки здавали нормативні вправи з вогневої , стройової , тактичної та фізичної підготовки.


Тиждень безпеки дитини

  З 02.05.2018 р. по 05.05.2018 р. в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 був проведений Тиждень безпеки дитини. Метою проведення «Тижня безпеки» було  поліпшення профілактичної роботи та якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей шкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.Під час підготовки  та проведення   «Тижня безпеки дитини»  в закладі проведено ряд заходів: перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;  перевірено стан електричного  обладнання, приміщень та території, стан пожежних щитів та пожежного обладнання;  перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків; підібрані ігри, заняття, бесіди, ілюстрації з ОБЖД. Читати тут___________/shkola/bespeka/plan.doc_

  


День цивільного захисту

Відповідно до Положення про управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 21.02.2018 № ПО, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 01.02.2018 № 62 „Про План основних заходів Рівненської області на 2018 рік", наказу управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації від 14.02.2018 №55 "Про підсумки виконання заходів цивільного захисту у 2017 році та завдання на 2018 рік", наказу управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації від 20.03.2018 №112 «Про підготовку та проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини»,  щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня 2018 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2 був проведений День цивільного захисту і комплексного об’єктового тренування. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навики щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя. День розпочався зі збору керівного складу ЦЗ і працівників освітнього закладу з метою уточнення Плану підготовки та проведення Дня ЦЗ і КОТ, порядку проведення відповідних заходів.  День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому , що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.     

Читати тут_________/shkola/bespeka/den_cz.doc

  


 «Через терни до зірок»

Важкий і тернистий шлях до перемоги. Вимірюється він недоспаними ночами над підручниками, вмінням мобілізувати себе, чітко розрахувати свої сили, скласти точний графік своєї роботи, щоб продуктивність і результативність її була 100%. Проте і перемога є яскравою і значущою!  Учень 11-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лисенко Олег  став переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України(ІІІ місце) у секції «Загальна біологія» з науковою роботою «Біоіндикаційна оцінка екологічного стану грунтового покриву міста Дубровиці Рівненської області». Щиро вітали з перемогою Всеукраїнського рівня нашого учня і його наукового керівника Пікнера Олександра Георгійовича на урочистій лінійці, яка відбулася у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 26 квітня 2018 року. На лінійці були присутні – начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І., яка щиро привітала і поздоровила Олега Лисенка з перемогою, побажала йому міцного здоров’я, оптимізму і віри у завтрашній день, та вручила йому грошову премію. Директор школи Клюйко В.М. побажала Олегу  інтелектуального і творчого злету, відкривати нові грані наук і вручила першу інвестицію у його самостійне життя – грошову премію від дирекції школи. Ми вітаємо нашого Олега та  його наукового керівника Пікнера О.Г. усім педагогічним та учнівським  колективами і щиро бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мети, бути завжди попереду. Вітаємо! Нехай щастить!

      


Зустріч з народним депутатом України

Приємною і пам’ятною подією в житті Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 стало 23 квітня. До нас в гості завітали народний депутат України Василь Яніцький, голова Дубровицької райдержадміністрації Микола Петрушко та начальник управління освіти, молоді та спорту Ніна Стасюк. Спілкуючись із учнівським і педагогічним колективами, Василь Петрович ознайомився із станом освітнього процесу, із проблемами матеріально-технічного забезпечення і перспективами розвитку нашого закладу в умовах функціонування нової української школи. Завдяки фінансовій підтримці і сприянні благодійного фонду «Наш край» Василя Яніцького, заклад отримав 9 комп’ютерів і лазерний принтер від німецької благодійної спілки «Брюкеншлаг».  А ще раніше ми отримали комплект німецьких якісних шкільних меблів (40 парт і 80 стільців), які розмістили у кабінетах фізики, інформатики,історії України та обслуговуючої праці. Василь Петрович уже неодноразово допомагав нашому закладу у створенні комфортних здоров’язберігаючих умов функціонування. Так , у грудні 2016 року за його сприяння було замінено 40 вікон на металопластикові, у жовтні 2017 року отримали подарунок для дівчат – сучасну електричну швейну машину для проведення уроків з обслуговуючої праці. Під час зустрічі було чітко окреслено питання негайного ремонту даху спортивного залу, необхідності заміни вікон на енергозберігаючі (заміни потребує ще 120 вікон),встановлення дитячого ігрового майданчика в шкільному парку. Читати тут_______/shkola/dopomoga/zustrich_z_narodnim_deputatom.doc_

 


Тиждень безпеки життєдіяльності

З 16 по 20 квітня  з метою формування в учнів  свідомого ставлення до свого життя і здоров’я,  на основі  розвитку життєвих навичок, навчання учнів методів самооцінки та самоконтролю стану й рівня здоров’я, проходив  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 .Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів навчального закладу. Читати тут___________ /shkola/bespeka/tizhden_bzh.doc

  


День відкритих дверей

Ми – сучасна українська школа, що прагне стати гідним прикладом для середньої освіти всієї країни. Ми навчаємо не лише предметам, а й умінням: працювати в команді, бути лідером, нести відповідальність за свої вчинки. 
19 квітня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст. №2 був проведений День відкритих дверей для вчителів та батьків учнів 9–А та 9–Б класів  У програмі дня: 1 урок для учнів 9 – А та 9 – Б класів Майстер клас «Арт–терапія – зцілення мистецтвом».  Далі уроки проходили за звичайним розкладом, але на них запрошували всіх бажаючих учителів та батьків. На перервах між уроками відбувся релакс «Музичний мелізм».  З 15.00 – 17.00год. – зустріч батьків з учителями школи (консультації, поради, бесіди)
15.00 – 16.00год. – батьківський тренінг  «Кодекс культури взаємин в сім’ї». Перегляд та обговорення відео презентацій  «Ідеальні батьки очима дітей. Ідеальні діти очима батьків».
День відкритих дверей пройшов у школі вперше, але додав у шкільне життя море позитиву, новизни, драйву, хорошого настрою, незвичайності, більше можливостей спілкування, сучасності.Сподіваємося, що Дні відкритих дверей у нашому освітньому закладі стануть доброю традицією.

 


11 квітня  2018 р. викладачі  Рівненського Національного  університету водного господарства  та природокористування провели для випускників,учнів 11- А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст№2 ,   Всеукраїнську олімпіаду  з математики, історії України та фізики. В цій олімпіаді взяли участь 18 учнів нашої школи. Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до сертифікатів ЗНО та допоможе вступити до Національного університету водного господарства та природокористування на різні спеціальності. ТОЖ БАЖАЄМО УСПІХУ ВАМ ВИПУСКНИКИ !!!


Навчання з цивільного захисту

З метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру з 2 по 6  квітня  проходило навчання з цивільного захисту для працівників навчального закладу та позаплановий інструктаж з пожежної безпеки. Відповідно до плану заходів, з учасниками навчально - виховного процесу нашого закладу в ці дні шкільним штабом ЦЗ організовано були проведені навчання стосовно поведінки під час надзвичайних ситуацій .Головними завданнями  було вдосконалення педагогічним  та трудовим колективами  теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, практична перевірка здатності діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами індивідуального захисту.


Педагогічний та учнівський колективи Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 долучилися до благодійної акції «Великодній кошик воїнам АТО». Учні та вчителі зібрали нашим бійцям, які захищають територіальну цілісність України у зоні проведення АТО подарунки до Великодніх свят, сувеніри, листівки, листи, засоби гігієни, крупи, консерви. З  подарунками додали часточку учнівської любові, теплоти серця, поваги і надії на мирне майбутнє. Нехай всіх воїнів береже Господь!


Тиждень трудового навчання

Згідно плану роботи, з метою удосконалення  нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів, залучення учнів до позакласної роботи, в навчальному закладі був проведений тиждень трудового навчання. Відбулися заходи, до яких були залучені учнівський, педагогічний колективи .Учасники заходів мали змогу продемонструвати свої уміння, здібності та нахили в різних конкурсах, вікторинах. Читати тут__________/shkola/trudove_navchannja.doc


21 березня в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося засідання педагогічної ради з проблеми «Формування самоосвітньої компетентності особистості - реальний шлях розвитку креативного потенціалу учасників освітнього процесу" .Форма проведення: педагогічна вітальня. Читати тут_____/Pedrada/metodrobota/pedrada.doc

 


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ Уса Станіслава, учня 9- А класу -  І місце,Марущак Вікторію, ученицю 9-А класу – І місце.Загальнокомандне –І місце та їхнього тренера
Клюйка Валерія Михайловича.ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

ВІТАЄМО команду дівчат (7-9 кл.)Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 за зайняте ІІІ  місце в турнірі з волейболу та їхнього тренераТаборовця Олександра Володимировича ! МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!


Загальношкільні батьківські збори

16 березня 2018 року у закладі було проведено загальношкільні батьківські збори. З доповіддю про результати освітнього процесу  у І семестрі 2017-2018 навчального року виступила директор школи В.М. Клюйко.  Заступник директора з навчально-виховної роботи Л.В. Цибульська  ознайомила присутніх зі стратегічними напрямками розвитку освітнього закладу в умовах формування Концепції нової української школи.  Про виховання відповідальності та самодисципліни дітей та адміністративну відповідальність батьків розповідала заступник директора з виховної роботи І.А.Придюк. «Як виховати дитину здоровою» - тема виступу медичної сестри школи В.В.Харкевич. Соціальний педагог Г.В.Чевжик  пояснювала у чому полягає корінь насильства.


Кенгуру-2018

15 березня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2 був проведений Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру – 2018».Конкурс проводився в 4-х вікових групах. Учасникам конкурсу , а це 90 учнів, пропонувалися 30 цікавих тестових завдань різного ступеня складності. Завдання для учасників конкурсу запропоновані та затверджені на Міжнародному форумі асоціації «Кенгуру без кордонів» . До ручі у цьому конкурсі беруть участь 20 країн Європи, став він популярним і серед українських школярів. І саме  ,вперше в Дубровицькому районі, він стартував в нашій школі у 2004 році. Тож дерзайте, творіть, вперед до перемоги юні математики. Бажаємо всім успіху. 

 


Вітаємо переможців районного конкурсу естрадної пісня «Юна зірка» за зайняте І місце Ярмошевич Мирославу, ученицю 7-А класу та Ярмошевича Владислава, учня 9-Б класу та їхнього музичного керівника Стовбу Людмилу Петрівну. ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!


Вітаємо команду Дубровицької ЗОШ І-ІІІст.№2 «ТОР»за зайняте ІІ місце у районному конкурсі екологічних агітбригад «Земля- наш спільний дім , на нас надіється вона» та наставників  Жданюк Анастасію Василівну, Пляшко Надію Анатоліївну. Так тримати!


ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У ШКОЛІ
9 березня 2018 року Україна відзначила 204 рокіи від дня народження Тараса Шевченка.  Стало доброю традицією проводити у нашій школі у день народження та пам’яті Кобзаря Шевченківські дні. Цьогоріч вони були особливими. Адже на нашій рідній українській   землі йде війна – жорстока, загарбницька. Шевченко – пророк застерігав усіх українців бути пильними, берегти та любити свій  рідний край. Сьогодні, звичайно, Тарас Григорович Шевченко у кожного свій. Ми спільно з ним йдемо на захист рідної землі, боронимо, у цей непростий час, нашу мову, культуру, ментальність.. З метою вшанування Кобзаря було проведено шевченківський тиждень згідно такого плану Читати тут_______/shkola/pusemnist/shevchenkivski_dni.doc


ІХ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
     1 березня 2018 року відбулася ІХ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», у якій взяли участь учні Дубровицької  ЗОШ І-ІІІ ст. №2.     Діти із захопленням виконували завдання. Кожен учень дізнався багато нового про історію, культуру і мову свого народу.У цей день у школі панував теплий весняний настрій. Хоч на вулиці була морозна погода, в душі кожного розцвітали соняшники , як нагадування про тепле літо. З кожним роком усе більше бажаючих збирає це творче змагання. Для школярів це справжнє свято креативності, зустрічі з улюбленими творами і письменниками, героями. 

 


Вітаємо переможців районного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи,Кобзарю, в пам’яті людській» Лисенка Олега, учня 11-А класу (Гран-прі),вчитель Петрусь Людмила Іванівна та Карпович Вікторію, ученицю 6-А класу (І місце),вчитель Німчук Галина Адамівна. За перемогу в обласному етапі конкурсу буде змагатися володар Гран-прі Лисенко Олег. Удачі, Олеже! Так тримати! Дивитись тут____https://drive.google.com/open?id=1y19DTw9CeE8mOvIj4U3hytAa84x3KLBN


21 лютого 2018 року на базі центру позашкільної освіти команда Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 «Титани» виборола І місце у районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Вітаємо переможців!!!


Мелодія дитинства у школі « на Борку»

 17 лютого 2018 р. Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2 гостинно відкрила двері для своїх випускників. Сюди прийшли ювіляри 1978,1988,1998,2008 рр. Саме в цей день, стежки випускників злилися в одну-єдину, привівши до храму науки,до рідної  школи. Читати тут____________/shkola/zustritch/melodija_ditinstva_u_shkoli.doc

 


-->