Понеділок
24.02.2020
14:47
Пошук
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Дубровицька ЗОШ №2

       День Святого Миколая

       Ось нарешті настала чарівна пора зимових свят. І відкриває її найулюбленіше свято наших дітей, свято дитинства і щедрості — день Святого Миколая. Щороку приходить він у кожну оселю з миром і дарунками. 19 грудня 2018 року учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відзначали День Святого Миколая . З особливим шармом пройшло це свято в нашій школі. Адже всі знають, що Миколай був покровителем всіх діток. Якщо ж в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає. Діти в листах просять покровителя виконати свої мрії. Саме доброта і віра в чудеса здатна зберігати все найдорожче в людських серцях. Неперевершене свято готували учні 5-х класів. 
       Свято Миколая вважають одним із найбільш шанованих у православному світі. Класний керівник 5-Б класу Кудра І.М. розповіла про історію свята. Добре, щедре багате і по-справжньому родинне свято зібрало в теплій глядацькій залі школярів, батьків, вчителів. 
       Святий Миколай із ангелами пішов до діток, щоб роздати їм довгоочікувані подарунки. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. Шкільна родина мала змогу побачити інсценізовану виставу, яка донесла до дітей думку, що треба вірити в чудеса святих і диво обов’язково здійсниться, бо Святий Миколай , крім того, що роздає подарунки , завжди є там, де панує розпач, скорбота, біда. Він завжди приходить на поміч тим, хто щиро молиться до нього.
      В заході були використані ІКТ, драматичні сценки, вірші, легенди, оповідання. Широке використання різдвяної бутафорії надало заходу великий святковий ефект. Гарну постановку про прихід Миколая у школу підготували класні керівники 5-А кл. Мотрій Т.А. та 5-Б кл. Кудра І.М. Глядачі із захопленням спостерігали за виставою, де школярі грали роль сніжинок, ангелочків, лісових звірят та інших казкових новорічних героїв. Всі присутні були задоволені дійством.Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
     Тож нехай Миколай-чудотворець дарує всім радість, щастя і довголіття.

  


Андріївські вечорниці

З давніх давен наша Україна славилася величними традиційними святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу.
Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди було велике зимове свято, особливо важливе для молоді – день Андрія. Це свято відзначається 13 грудня і вважається днем пам`яті мученицької смерті одного з дванадцяти апостолів –Андрія Первозванного.
13 грудня 2018 р. учні нашої школи відтворити обряд проведення вечорниць і показати красу народних звичаїв. В цей день школа поринула у стародавні часи – виткані килими на стінах, барвисті рушники, стародавній український одяг та багатий на традиційні страви стіл. Усіх учнів та присутніх на святі радо зустрічали господарі, які пригощали своїми варениками. Закінчилося дійство традиційним кусанням калити, до якого мали змогу прилучитися всі бажаючі, На святі  звучали українські стародавні пісні та забави. Дівчата ворожили. 
Тут, у Дубровицькій  школі І-ІІІст.№2, пам`ятають й шанують свою історію, культуру і традиції, які не канули в забуття, а продовжують передаватися з покоління в покоління. 
Ми гуляли, веселились,
Усім весело було.
Вечорниці завершились
І здається все пройшло.
Ні, так просто не проходить,
В сердці струночка бринить.
Про веселі вечорниці
В сердці спомин буде жить.

    

Підготували та провели виховний захід учні 9-А та 9-Б класів та класні керівники Стовба  Л.П. та Жданюк А.В.
 

Правозахисна акція «16 днів проти насилля»

Соціально – психологічна служба Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 разом з учнівським колективом взяли участь правозахисній акції«16 днів проти насилля». Особлива увага під час її проведення приділялася питанням  насилля, тому акція була спрямована проти насилля у суспільстві та формування нетерпимого ставлення до будь-якої його форми.  Ми ділилися "Теплом наших сердець " показуючи, що добру і любові є місце в нашому серці, вирощували з учнями 5-х класів "Квітку добра" , а також показали, що насильство – це  сміття, якого треба позбуватись завдяки флеш-мобу "Насильство – це  сміття".  Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство,  можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю . 
Школа  - це саме те місце, яке має бути острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному.

    


 

 

 СТОП БУЛІНГ

       За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі, потерпав від принижень і глузувань: 10% – регулярно (раз на тиждень і частіше); 55% – частково піддаються знущанню з боку однокласників; 26%  батьків вважають своїх дітей жертвами булінгу.

      У Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 соціально-психологічною службою постійно проводиться робота щодо профілактики булінгу в учнівському середовищі. В жовтні місяці був проведений тиждень «Боротьби з булінгом» . В рамках даного тижня були організовані виховні заходи по класах , а саме: заняття з елементами тренінгу «Булінг, способи протидії» , профілактична бесіда «Шкільні конфлікти», показ відео «Як запобігти булінгу», «Як відомі люди пережили булінг в дитинстві», в школі був розміщений інформаційний стенд присвячений боротьбі з булінгом. Проводилось опитування учнів школи з метою виявлення обізнаності проблеми булінгу. В кінці тижня учні школи взяли участь в акції «СТОП БУЛІНГ» під час якої був організований флешмоб, була створена фотозона з хештегом #СТОПБУЛІНГ, де діти робили фото і завантажували їх в свої соціальні мережі.

      Інтелектуальна гра «Розумники й розумниці»
4 грудня в 2-Б класі було проведено інтелектуальну гру «Розумники й розумниці», яку провела класовод Мазур Н.П. Під час гри діти проявили знання з української мови та літературного читання , математики, логічне мислення та вміння працювати в команді. Учні 2-Б класу , а саме: команди «Розумниці» та «Розумники» змагалися за перемогу. Боротьба була запеклою та непередбачуваною, адже команди то випереджали одна одну, то несподівано вирівнювали рахунок.

Було використано багато ілюстрованого матеріалу та унаочнення. У заході були задіяні не лише гравці, але й батьки, які були присутні. Це створило позитивну атмосферу і хороший настрій під час гри.
Після завершення свята учні отримали грамоти, солодкі подарунки, настільні ігри та багато позитивних емоцій. Ця гра дозволила учням інтелектуально відпочити, весело розважитись, поспілкуватись та пізнати багато нового і цікавого.
Діти показали свою обізнаність у найрізноманітніших сферах, швидко відповівши на поставленні запитання. Команда "Розумниці" посіла почесне 1 місце, а команда "Розумники"- 2 місце. Обидві команди гідно грали, із чим ми їх вітаємо та бажаємо їм великої наснаги, успіхів у здобутті нових цікавих знань!

    


«У світі казки чарівної»

Надзвичайно цікава виховна година «У світі казки чарівної» була проведена сьогодні у 3-А класі вчителем Белаш Ганною Олексіївною. Під час заходу третьокласники відгадували загадки, героїв українських народних казок, загадували бажання Квітці-семицвітці. Маленькі артисти співали, танцювали, словом, демонстрували усі свої таланти. Були запрошені першокласники, які здивували усіх своїм знанням казок. Усі присутні отримали масу позитиву та задоволення від побаченого та почутого.

   


Свято Покрови Пресвятої Богородиці

Улюблена Богом перлина
Для всіх українців одна – 
Козацька моя Україна,
Хлібів золотих сторона.
Негодами лютими бита,
Віками ти йшла до мети,
Тобі в небі зорею світити,
 волю, і долю знайти.

   

                  14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа. Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії.
                Напередодні свята, 12 жовтня 2018 року у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 учні 8-А, 8-Б класів зі своїми класними керівниками Ващишин В.І., Таборовцем О.В. підготували урочисту лінійку до свята Покрови Пресвятої Богородиці, козацтва та УПА. Для нас, українців, це свято християнське та національне, воно символізує зв'язок поколінь, героїчні традиції нашого народу.

 


   

11.10.2018р. у школі відбувся квест для хлопців 8-11 класів «Будуй власні сни», приурочений до Дня Захисника Вітчизни. Під час квест-гри хлопці перенеслися до іншого світу де в обов’язки чоловіка входили: створити сім’ю, посадити дерево і навчитися будувати власні сни, але для цього потрібна ліцензія «Архітектора Снів», за яку 
команди боролися впродовж усього квесту. Було 9 станцій, на яких хлопці виконували різноманітні завданння. Перемогу здобули:
•    1 місце – команда 11-Б класу «Матроси» 
•    2 місце -  10-А і 10-Б клас «ЗСС» (Збройні Сили Сокола)
•    3 місце – команда 9-А класу «Гноми»
Також була номінація «Найкращий Малюнок» на тему ідеальний сон. Перемогу у цій номінації здобули:
•    1 місце – команда 9-А класу «Гноми»
•    2 місце – 10-Б і 10-А клас «ЗСС» (Збройні Сили Сокола)
•    3 місце – 11-Б класу «Матроси»


Навчальна практика

З 01.06.2018 року по 11.06.2018 року в розкладі навчальної практики Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 були наступні заходи:

 1. Фестиваль-презентація «Ось і промайнув навчальний рік. Наші здобутки, досягнення, проблеми. Наші плани на наступний рік». 1.- 4 кл.
 2. Конкурс-вікторина знавців географії «Материки планети».
 3. Конкурс малюнків на асфальті «Діти – квіти рідної землі».
 4. Екскурсія-похід з метою вивчення природи рідного краю – 6-А, 6-Б.
 5. Екскурсія по історичних місцях рідного краю – 10А, 10-Б.
 6. Екскурсія на місцеве підприємство (Аптека) – 5-А, 6-Б.
 7. Екскурсія до пожежної частини (Вогонь – друг, вогонь – ворог) 5-7кл.
 8. Екскурсія в Приватбанк – 6-Б, 7-А, 7-Б.
 9. Фольклорна експедиція в с.Крупове – 6-А, 10-А.
 10. Екскурсія на місцеве підприємство – 7-А, 8-А, 8-Б.
 11. Екскурсія-похід з метою вивчення природи рідного краю –5-А,6-Б, 7-Б
 
 
  
  

Чорнобиль - наш біль

З метою вшанування памяті загиблих під час аварії на ЧАЕС в школі відбулася лінійка пам'яті "Чорнобиль - наш біль". Метою якої була можливість згадати історію аварії на Чорнобильскій атомній станції, поглибити знання учнів про неї; виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні. Під час лінійки, учні та працівники школи вшанували загиблих хвилиною мовчання.

 


Вибори Президента Генерації Лідерів

20 квітня 2018 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулися вибори Президента Генерації Лідерів. На пост президента балотувалися п’ять кандидатів: Якубович Вікторія - 10-А клас, Островець Назарій – 9-А клас, Орленко Соломія – 9-А клас, Зданевич Іванна – 9-Б клас, Діжурко Аліна – 8-А клас. Перемогу здобула учениця 8-А класу Діжурко Аліна.

Щиро вітаємо новообраного президента Генерації Лідерів і бажаємо нових звершень і здобутків.


Місячник екологічного виховання та благоустрою школи «За чисте довкілля»

З метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного та бережливого ставлення до довкілля з 1 квітня 2018 р. в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2 стартував місячник екологічного виховання та благоустрою школи «За чисте довкілля». Читати тут__________/den/subotnik/ekologichne_vikhovannja.doc


Ми талановиті

Якщо раніше ви могли тільки спостерігати за участю зірок у різноманітних шоу, то зараз у вас з’явився шанс втілити і свої мрії у життя. Якщо ти вмієш співати, танцювати, грати на музичних інструментах, виконувати акробатичні трюки, та й взагалі можеш зачарувати публіку своїм виступом – тоді наше шоу саме для тебе! З  20.04.2018 р. в школі стартує  конкурс “Ми талановиті” для учнів 1-11 класів. Кoнкурс прoходить ужe вдругe. Результати шкільного конкурсу «Ми талановиті» (ІІ тур – вокальний жанр) – 27.04.2018/olimpiada/talanoviti/rezultati_vokalnij_zhanr.doc

Справжнім святом музики, краси, гармонії, феєрією творчого потенціалу учнів, оригінальності , самобутності, сучасності , океаном драйву, позитиву та креативу став ІІ тур фестивалю-конкурсу талановитих дітей «Ми талановиті» у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст№2.  У номінації «Вокальне мистецтво» брали участь солісти, дуети, ансамблі. Багато нових зірок яскраво спалахнули на небосхилі школи на Борку, а наші прославлені «метри шкільної естради» теж гідно представили свої музичні композиції на конкурсі. Дуже непросто було працювати суддівській команді. Бо кожен виступ був настільки оригінальним, образним, сучасним, художньо оформленим,  з бездоганною технікою виконання, що виокремити когось із когорти талантів було дуже складно.  Але конкурс є конкурс!  Ми щиро вітаємо всіх учасників ІІ туру шкільного фестивалю-конкурсу «Ми  талановиті !!!»  Нехай ці виступи стануть першою сходинкою до «великої сцени», до всенародного визнання і слави! А саме головне – додадуть віри в себе, віри в перемогу, хорошого настрою і позитиву! Нехай щастить!

 

Результати шкільного конкурсу «Ми талановиті» (І тур – оригінальний жанр)/olimpiada/talanoviti/rezultati_originalnij_zhanr.doc


Христос воскрес - усе радіє!

Гарним святом розпочалося навчання після канікул у нашому освітньому закладі. Учні 5-А та 5-Б класів зі своїми класними керівниками Дукою С.В. та Петрусь Л.І. підготували та провели надзвичайно цікаве, змістовне дійство «Христос воскрес – усе радіє !» Присутні у залі мали змогу дізнатися про українські традиції святкування Великодня, яких звичаїв потрібно дотримуватися у підготовці до цього величного дня. Діти співали великодніх пісень, водили танок, розігрували цікаві сценки, декламували вірші. Дійство справді виявилося величним, як і належить для святкування Великодня!


Свято зустрічі весни

Надзвичайно цікаве та змістовне свято відбулося у нашому закладі, яке підготувала зі своїми вихованцями класовод 3-Б класу Воробей Т.В. – третьокласники закликали весну. Під час дійства і дівчатка – квіти прокидалися від зимового сну, і діти - перелітні птахи розповідали, як сумували за рідною землею, і матінка Земля радісно сповіщала, що весна вже близько. А красуня Весна , яка завітала на свято, подарувала усім «жайворонки». Діти демонстрували шпаківні, які виготовили вдома разом з батьками, співали веснянки, йшли в танок. Задоволення та позитиву від побаченого присутнім точно вистачить на усю весну!!!


Лінійка, присвячена річниці дня народження Т.Г.Шевченка

Традиційна лінійка, присвячена річниці дня народження Т.Г.Шевченка була підготовлена учнями 6-Б класу нашого освітнього закладу. Трепетно лунали з дитячих вуст слова Кобзаря « … свою Україну любіть, любіть її во время люте, у саму тяжкую минуту за неї Господа моліть». Завершилася лінійка загальношкільним виконанням «Заповіту». Також на лінійці директор школи Клюйко в.М. привітала переможців різних конкурсів та змагань.

 


Виховна година в 2-Б класі «У вінок Кобзареві»
6 березня в 2-Б кл. була проведена відкрита виховна година "У вінок Кобзареві", яку провела класовод Олексієвець Н.А.   Школярі розширили свої знання про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка, дізналися про невідомі напрями літературної діяльності Кобзаря. Метою заходу було формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу учнів. У душах дітей запалився вогонь патріотизму та любові до України і її культурної спадщини.


 Свято української пісні

Надзвичайно цікаво та змістовно пройшло 5 березня свято української пісні, яке підготували разом зі своєю вчителькою Белаш Г.О. учні 2-А класу нашого освітнього закладу. Варто зазначити, що активно долучилися до підготовки дійства і батьки другокласників. Присутні у залі насолоджувалися майстерним виконанням як українських народних пісень, так і сучасних творів. Дівчатка та хлопчики не тільки співали, а й підтанцьовували . Маковецька Богдана виконала пісню Ніни Матвієнко «Квітка - душа». Діти декламували вірші про Україну та про народну пісню. Дуже чуттєво прозвучала «Колискова» Конончук Злати та її мами Ірини, яка супроводжувала виконання грою на скрипці. Шквал аплодисментів зірвав виступ Маковецької Богдани та її мами Катерини, які виконали пісню «Це край, де я родилась і живу». Не залишило нікого байдужим виконання пісні «Малесенькі долоньки» Грезенталем Дмитром та його мамою Людмилою. У своєму виступі директор закладу В.М.Клюйко зазначила, що у час новітніх технологій є дуже важливим пропагування української пісні, як невід`ємної частини нашої культури і наголосила на важливості тісної співпраці школи та батьків. Свято було насиченим та захоплюючим, організоване в рамках проведення місячника родинного виховання.


  Міжнародний день рідної мови

 21 лютого по всьому світу відзначається Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у 1999 році на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі, а починаючи з 21 лютого 2000 року відзначається і в Україні. Саме у цей день учні 7-А та 10-А класів разом зі своїми класними керівниками Карпович І.А. та Ващишин В. І. Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 провели виховний захід для учнів 5-11 класів «Споконвіку було Слово…».  На цьому святі учні закликали любити та плекати рідну мову, шанувати народ. Читати тут__________/istoria/spochatku-bulo-slovo..doc

 


 Вшанування пам’яті Небесної Сотні

 20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. У нашій школі у День Героїв Небесної Сотні проводені тематичні освітні заходи та виховні години.  «Їх  назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули  за правду, свободу,  незалежність  своєї держави  і  ціною жертовності  показали, що наш український дух  є незламним, а народ  – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там,  на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом  прозвучали на заході, який було проведено учнями 9-А та 9-Б кл.та їх класними керівниками Чирук І.В. і Стрибулевичем К.В.на тему: «Герої не вмирають!»  для учнів 5-11 класів.. Поіменно згадали героїв, які  загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.  У  фойє була облаштована фотовиставка «Небесна Сотня», біля якої горіли лампадки.

 


Свято Наума

14 грудня 2017 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася інтелектуально-розважальна програма «Найрозумніший» між 7-А та 7-Б класами . У конкурсі брали участь 6 учасників: Котяш Олеся – 7-А клас, Ромаш Олександр – 7-А клас, Шах Марина – 7-А клас, Мозоль Владислав – 7-Б клас, Діжурко Андрій – 7-Б клас, Вінтюк Катерина – 7-Б клас. Інтелектуальний марафон складався із 5 конкурсів : «Розминка», «Тестові завдання», «Народ скаже, як завяже», «Гра зі словами», «Тема на вибір».  Титул «Найрозумніша» отримала Котяш Олеся, «Найінтелектуальніший» - Діжурко Андрій, «Найерудованіший» - Мозоль Владислав,  «Наймудріший» - Ромаш Олександр, «Найкмітливіша»- Вінтюк Катерина.

Читати тут_______/shkola/vetchornizi/nauma-doc.doc


Андріївські вечорниці

В рамках проведення місячника естетичного виховання  та з метою популяризації народних звичаїв та традицій 13 грудня 2017 року  традиційно проводяться андріївські вечорниці, які готують учні 9-х класів.  Традиційні гадання, частування варениками, обряд «Калита», танці – насичена програма вечора нікого не залишили байдужими.

 


Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  В Дубровицькій  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 дана акція стартувала 25 листопада і тривала до 10 грудня. Підсумовуючи всі заходи які були проведенні протягом останніх 16 днів, соціально- психологічна служба організувала масштабну акцію "Скажемо насиллю -  ні !". Учні початкових класів підготували символічні долоні , як символ їхнього протесту проти насилля, а учні 5-11 класів вішали листочки із своїми побажаннями на "Дерево мрій", яким вони бачать світ без насильства. Ми не маємо права закривати очі на жорстоке поводження з дітьми та бути байдужими до їх болю. Ми мусимо зупинити колесо насильства, яке може зруйнувати не одне життя, покалічити не одну долю. Кожен з нас має сказати  "Ні - насильству !”».ДАВАЙТЕ ДІЯТИ РАЗОМ!!

  

 


Виховний захід  «Ми всі діти українські, український славний рід!»

Наскрізним почуттям патріотизму, гордості за приналежність до славного українського народу був пройнятий виховний захід, присвячений Дню Збройних Сил України, який підготували та провели учні 4-А класу разом зі своєю учителькою Верес А.Д.

5 грудня. Діти з гордістю розповідали про своїх прадідів, дідів, батьків, які у різні часи становлення української державності були учасниками різних війн та бойових дій.  Дуже уважно діти слухали розповідь учасника АТО, учителя трудового навчання нашої школи Правника М.Ф.

    


Тематичний діалог "Ставлення української державності"

4 грудня у 6-А класі було проведено тематичний діалог «Становлення української державності» до річниці українського референдуму.  Учні підготували історичні довідки з різних періодів боротьби за незалежність та цілісність нашої держави, декламували поезії, висловлювали власні думки з приводу подій, які зараз відбуваються в зоні АТО. Цікавим доповненням був перегляд відеороликів, які стосувалися історичних подій різних епох. Жвавою виявилася дискусія з приводу того, як шестикласники розуміють поняття «патріотизм», «суверенітет», «незалежність». Виховну годину зі своїми вихованця