Неділя
18.03.2018
16:07
Пошук
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Дубровицька ЗОШ №2

Лінійка, присвячена річниці дня народження Т.Г.Шевченка

Традиційна лінійка, присвячена річниці дня народження Т.Г.Шевченка була підготовлена учнями 6-Б класу нашого освітнього закладу. Трепетно лунали з дитячих вуст слова Кобзаря « … свою Україну любіть, любіть її во время люте, у саму тяжкую минуту за неї Господа моліть». Завершилася лінійка загальношкільним виконанням «Заповіту». Також на лінійці директор школи Клюйко в.М. привітала переможців різних конкурсів та змагань.


Виховна година в 2-Б класі «У вінок Кобзареві»
6 березня в 2-Б кл. була проведена відкрита виховна година "У вінок Кобзареві", яку провела класовод Олексієвець Н.А.   Школярі розширили свої знання про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка, дізналися про невідомі напрями літературної діяльності Кобзаря. Метою заходу було формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу учнів. У душах дітей запалився вогонь патріотизму та любові до України і її культурної спадщини.


 Свято української пісні

Надзвичайно цікаво та змістовно пройшло 5 березня свято української пісні, яке підготували разом зі своєю вчителькою Белаш Г.О. учні 2-А класу нашого освітнього закладу. Варто зазначити, що активно долучилися до підготовки дійства і батьки другокласників. Присутні у залі насолоджувалися майстерним виконанням як українських народних пісень, так і сучасних творів. Дівчатка та хлопчики не тільки співали, а й підтанцьовували . Маковецька Богдана виконала пісню Ніни Матвієнко «Квітка - душа». Діти декламували вірші про Україну та про народну пісню. Дуже чуттєво прозвучала «Колискова» Конончук Злати та її мами Ірини, яка супроводжувала виконання грою на скрипці. Шквал аплодисментів зірвав виступ Маковецької Богдани та її мами Катерини, які виконали пісню «Це край, де я родилась і живу». Не залишило нікого байдужим виконання пісні «Малесенькі долоньки» Грезенталем Дмитром та його мамою Людмилою. У своєму виступі директор закладу В.М.Клюйко зазначила, що у час новітніх технологій є дуже важливим пропагування української пісні, як невід`ємної частини нашої культури і наголосила на важливості тісної співпраці школи та батьків. Свято було насиченим та захоплюючим, організоване в рамках проведення місячника родинного виховання.


  Міжнародний день рідної мови

 21 лютого по всьому світу відзначається Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у 1999 році на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі, а починаючи з 21 лютого 2000 року відзначається і в Україні. Саме у цей день учні 7-А та 10-А класів разом зі своїми класними керівниками Карпович І.А. та Ващишин В. І. Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 провели виховний захід для учнів 5-11 класів «Споконвіку було Слово…».  На цьому святі учні закликали любити та плекати рідну мову, шанувати народ. Читати тут__________/istoria/spochatku-bulo-slovo..doc

 


 Вшанування пам’яті Небесної Сотні

 20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. У нашій школі у День Героїв Небесної Сотні проводені тематичні освітні заходи та виховні години.  «Їх  назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули  за правду, свободу,  незалежність  своєї держави  і  ціною жертовності  показали, що наш український дух  є незламним, а народ  – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там,  на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом  прозвучали на заході, який було проведено учнями 9-А та 9-Б кл.та їх класними керівниками Чирук І.В. і Стрибулевичем К.В.на тему: «Герої не вмирають!»  для учнів 5-11 класів.. Поіменно згадали героїв, які  загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.  У  фойє була облаштована фотовиставка «Небесна Сотня», біля якої горіли лампадки.

 


Свято Наума

14 грудня 2017 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася інтелектуально-розважальна програма «Найрозумніший» між 7-А та 7-Б класами . У конкурсі брали участь 6 учасників: Котяш Олеся – 7-А клас, Ромаш Олександр – 7-А клас, Шах Марина – 7-А клас, Мозоль Владислав – 7-Б клас, Діжурко Андрій – 7-Б клас, Вінтюк Катерина – 7-Б клас. Інтелектуальний марафон складався із 5 конкурсів : «Розминка», «Тестові завдання», «Народ скаже, як завяже», «Гра зі словами», «Тема на вибір».  Титул «Найрозумніша» отримала Котяш Олеся, «Найінтелектуальніший» - Діжурко Андрій, «Найерудованіший» - Мозоль Владислав,  «Наймудріший» - Ромаш Олександр, «Найкмітливіша»- Вінтюк Катерина.

Читати тут_______/shkola/vetchornizi/nauma-doc.doc


Андріївські вечорниці

В рамках проведення місячника естетичного виховання  та з метою популяризації народних звичаїв та традицій 13 грудня 2017 року  традиційно проводяться андріївські вечорниці, які готують учні 9-х класів.  Традиційні гадання, частування варениками, обряд «Калита», танці – насичена програма вечора нікого не залишили байдужими.

 


Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  В Дубровицькій  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 дана акція стартувала 25 листопада і тривала до 10 грудня. Підсумовуючи всі заходи які були проведенні протягом останніх 16 днів, соціально- психологічна служба організувала масштабну акцію "Скажемо насиллю -  ні !". Учні початкових класів підготували символічні долоні , як символ їхнього протесту проти насилля, а учні 5-11 класів вішали листочки із своїми побажаннями на "Дерево мрій", яким вони бачать світ без насильства. Ми не маємо права закривати очі на жорстоке поводження з дітьми та бути байдужими до їх болю. Ми мусимо зупинити колесо насильства, яке може зруйнувати не одне життя, покалічити не одну долю. Кожен з нас має сказати  "Ні - насильству !”».ДАВАЙТЕ ДІЯТИ РАЗОМ!!

  

 


Виховний захід  «Ми всі діти українські, український славний рід!»

Наскрізним почуттям патріотизму, гордості за приналежність до славного українського народу був пройнятий виховний захід, присвячений Дню Збройних Сил України, який підготували та провели учні 4-А класу разом зі своєю учителькою Верес А.Д.

5 грудня. Діти з гордістю розповідали про своїх прадідів, дідів, батьків, які у різні часи становлення української державності були учасниками різних війн та бойових дій.  Дуже уважно діти слухали розповідь учасника АТО, учителя трудового навчання нашої школи Правника М.Ф.

    


Тематичний діалог "Ставлення української державності"

4 грудня у 6-А класі було проведено тематичний діалог «Становлення української державності» до річниці українського референдуму.  Учні підготували історичні довідки з різних періодів боротьби за незалежність та цілісність нашої держави, декламували поезії, висловлювали власні думки з приводу подій, які зараз відбуваються в зоні АТО. Цікавим доповненням був перегляд відеороликів, які стосувалися історичних подій різних епох. Жвавою виявилася дискусія з приводу того, як шестикласники розуміють поняття «патріотизм», «суверенітет», «незалежність». Виховну годину зі своїми вихованцями підготував та провів класний керівник Пікнер О.Г.

 


Посвята в першокласники

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 1 грудня відбулося традиційне свято для молодших учнів – «Посвята у першокласники». Першачки Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст №2 офіційно стали школярами. Захоплено учні та їх батьки спостерігали за справжнім дійством, що відбувалось в класі. У стрімкому танці кружляли дівчатка і хлопчики , дзвінко лунали дитячі голоси. Кожен клас мав нагоду отримати перший досвід виступу. А батьки оплесками зустрічали народжені класні колективи 1-А клас (класовод Чмуневич О.В.), 1-Б клас (класовод Мазур Н.П.).На святі першачки дали клятву ПЕРШОКЛАСНИКА, після чого  їх нагородили дипломами Першокласника. 

   


Будь природі другом, будь природі сином

З  метою закріплення правил поведінки в спілкуванні з природою, розвитку естетичного смаку, виховання ціннісного ставлення до природи 22 листопада 2017 р. в 3-А кл. була проведена виховна година "Будь природі другом, будь природі сином", яку підготувала й провела класовод Кедрук Л.М. Виховна година проходила у вигляді уявної подорожі до лісу. В ході заходу учні підготували повідомлення про лікарські рослини та їх застостосування, ознайомили присутніх з 10 заповідями лісу і правилами поводження в лісі. Казкові герої Флора, Фауна і Лісовичок провели з учням цікаві вікторини, конкурси та змагання.

  


переможців  ІІ (районного ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка
І місце - Котяш  Олесю Олександрівну(7-А клас),  вчитель Карпович І.А
Діжурко Аліну Григорівну(8 –А клас), вчитель Петрусь Л.І.
ІІ місце - Лясковець Євгенію Миколаївну(10-А клас), вчитель Карпович І.А.
Островець Катерину Сергіївну (11 -А клас,  вчитель Петрусь Л.І.
ІІІ місце - Мельник  Катерину  Вадимівну(5 –А клас), вчитель Карпович І.А.
Шибанову Марію В’ячеславівну(6 –Б клас), вчитель Придюк І.А.

Щиро дякуємо переможцям та наставникам, зичимо здоров'я, творчого натхнення та нових успіхів.


Заходи до Дня української писемності та мови

      9 листопада, у День Преподобного Нестора-Літописця ми відзначаємо День української писемності та мови. І це закономірно. Адже українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувалося на ній, прагнув зберегти національну пам’ять із вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки.  У Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 листопада 2017 року в рамках Дня української писемності та мови була проведена ціла низка заходів пізнавально-навчального спрямування з метою вшанування рідної мови.  Учні 9-11-х класів долучилися до написання радіодиктанту національної єдності. 

 

Учні 4-Б класу з класоводом Довжик В.В. провели відкритий виховний захід " Живи, звучи, прекрасна, рідна мово!"

  

Учні 10-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 із класним керівником Карпович І. А. провели виховний захід « О, рідна мово, тиха пристане…». Читати тут____________/shkola/pusemnist/na-sajt.doc

 


День учнівського самоврядування у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2

29 вересня у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся традиційний День учнівського самоврядування, ось уже 30 років поспіль. Учні 11-А класу побували у ролі учителів, класних керівників та адміністрації школи. Виконуючи свої обов’язки, вони відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця. Учні 11-А класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 провели цей день на найвищому рівні та завдячують усім, хто посприяв проведенню цього свята, а особливо нашому класному керівнику – Кудрі Ірині Миколаївні.

Читати тут__________/shkola/samovryaduvanna/den_uchnivskogo_samovrjaduvannja_u_dubrovickij_zos.doc

 


Мовний літній табір

Good morning our dear friends!
Good morning boys and girls!
We open English summer camp!
29 травня  у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 розпочав роботу мовний літній табір, який відвідують учні 3,7,8 класів . Мета  літнього мовного табору –це створення англомовного середовища та умов для заохочення учнів до вивчення англійської мови. Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного, стиль навчання, де наголос робиться на практичній частині й знаннях, які можна застосувати пізніше й у інших сферах.

  

Під час другого тижня роботи мовного табору учні мали нагоду по практикувати свої навички з англійської мови безпосередньо з волонтером. Переможець програми «FLEX», студент Київського національного університету ім.. Т. Г. Шевченка Рембезі Назарій підготував цікаву і захоплюючу презентацію про американську школу, про свій досвід перебування і навчання в США. 

  

Літній мовний табір у 3 класах проводився у формі гри-подорожі. Щодня учні подорожували до іншої пори року(spring, summer , autumn, winter).   Щоб потрапити до наступної пори року, діти виконували різні завдання, проходили конкурси і розваги попередньої. Тиждень почався знайомством, закінчився прощальним конкурсом пісень.Проводився день ігор, екскурсії,конкурсів.Дітям було цікаво і весело.

Читати тут___________ /den/den/zvit_litnogo_movnogo_taboru_pochatkovi_klasi.doc

  


Пришкільний табір відпочинку "Позитив"

З 29 травня 2017 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 розпочав свою роботу пришкільний табір. У пришкільному таборі відпочинку ,,Позитив” – 9 загонів: ,, Посмішка”,  “Драйв”, “Рошен-Мікс”, “Пірати”, “Водограй”, “220 V”, “Укроп”, “Українські перці”, “Посіпаки”.Кожен день в таборі розпочинаємо перекличкою загонів, звітами і рапортами та драйвовою ранковою фіззарядкою та загальнотабірною речівкою.

   

30 травня в таборі був день фізкультури і спорту. Всі загони розпочали день з ранкової зарядки. Далі розпочався загальношкільний крос «Ми – за здоровий спосіб життя». У спортивній програмі дня відбулися: «Веселі перегони» для 5-6 класів, «Спортивні забави» для учнів 7-8 та 10 класів, також естафети «Весела скакалка», «Швидке коло», «Біг з перешкодами».
6 червня в таборі «Позитив» був День толерантності. Учні говорили один одному компліменти, люб’язності. Кожен загін придумав фразу-побажання з ввічливими словами. Відбувся конкурс малюнків «Толерантність – запорука успіху у всьому». Шкільний прес-центр майорів висловами про ввічливість, толерантність. Працювала скринька – обмін думками «Толерантність – це…».
7 червня день у таборі розпочався «навпаки». Всі присутні з яскравими стрічками і бантиками, в одязі «навпаки», з речівками і назвами загонів «навпаки», конкурс малюнків «навпаки».
9 червня в таборі – День української пісні. Кожен загін приготував українську пісню і проспівав її на лінійці.

  


Чорнобильський біль

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.У переддень річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, яка принесла Україні гірку, як полин, славу, у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 пройшла лінійка пам’яті «Чорнобильський біль", яку підготували учні 8-А класу з класним керівником Стрибулевичем К.В.  Учні ознайомились з історією  трагедії, яка трапилась на  Чорнобильській атомній станції. Хвилиною мовчання  пом΄янули всіх, хто згорів у реакторі, хто помер  від  великої дози  опромінення, рятуючи світ  від  радіаційної чуми.

Читати тут_______________/istoria/tretij_angel_prosurmiv_i_vpala_z_neba_velika_zvizd.docx

 


Виставка "Великоднє диво"

Неможливо уявити Великдень без різноманітних декоративних композицій великодніх кошиків з пасками та крашанками, вишитих рушників. З 18.04.17  р.  по 21.04.17 у школі проведено виставку Великодніх кошиків.Участь у виставці взяли учні 1-11 класів.  Композиції були виконані зі смаком та любов’ю. Учні втілювали свої святкові фантазії у виробах, кожен з яких є своєрідним витвором мистецтва. Було використано безліч матеріалів, що гармонійно поєднувалися у єдине ціле і прекрасне. Такі заходи сприяють вихованню в учнів поваги до культурної спадщини своєї країни, формуванні естетичних смаків, національної свідомості, високих духовних якостей. Виставка "Великоднє диво" нагадала всім нам про велике світле свято, що дарує та оживляє надію в людських серцях. Вона сподобалася всім, а головне не залишила нікого байдужим до свята Христового Воскресіння.

      


Славимо Великдень   

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння. Так називають свято, що відображає звершення найзаповітнішої мрії людства — подолання смерті. Вважається одним з найбільших свят у християн. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

18 квітня учні 3-А класу разом зі своєю вчителькою Верес А. Д. провели свято «Славимо Великдень» для всіх учнів початкових класів. Учні розкрили суть свята, розповіли про великодні звичаї нашого народу, охарактеризували кожний день тижня перед Великоднем, починаючи з Вербної неділі. 

Читати тут___________ /shkola/tischden/slavimo_velikden.doc

 

   18 квітня  2017 року учні 7-Б класу з класним керівником Жданюк А.В. провели захід , присвячений  світлому Дню Воскресіння «Великдень всіх нас на гостини просить», під час якого розповіли про історію Великодня, історію писанки, її обрядове значення, символіку кольору та орнаменту. Запрошені учні поповнили знання про святкування Вербної  неділі, Чистого четверга, випікання пасок. Діти переглянули відеопрезентацію. 

Читати тут___________/shkola/tischden/velikden_stattja_na_sajt.doc

 


Алея зеленого майбутнього

Міністерство екології та природніх ресурсів України закликає всіх українців долучитися до безстрокової Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру». З метою підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 долучилися Всеукраїнської екологічної акції і розпочали акцію висадки зелених насаджень «Алея зеленого майбутнього». Ця акція покликана не лише озеленити нашу школу, а й крок за кроком долучати кожного учня до порятунку природи і  особистого внеску в її розвиток.

Читати тут____________ /shkola/ukraina/aleja.doc

    


Всесвітній день здоров'я у стінах Дубровцької ЗОШ І-ІІІ ст.№2

В нашій школі вже стало доброю традицією, зустрічати й проводити Всесвітній день здоров'я своєю великою родиною з посмішкою на вустах. У здоровому тілі – здоровий дух: ранок 7 квітня 2017 року в школі розпочався з наймасштабнішої зарядки в рамках фестивалю ранкової зарядки та рухових активностей “Рух заради здоров’я” ! Всі учні приєдналися до  "Патріотичної руханки". Учасником акції здоров'я й позитиву разом з учнями  була директор школи Клюйко В.М., а також багато інших вчителів та відбулося нагородження найкращих спортсменів , які у цьому навчальному році прославили нашу школу на районному та обласному рівнях та принесли нам не одну перемогу.

 

Читати тут_________________/shkola/tischden/vsesvitnij_den.doc ,  /shkola/tischden/festival_rank_zarjadki.docx


«Якщо ти хочеш, щоб життя тобі посміхалося, подаруй йому спочатку гарний настрій!!!»

Всесвітній день здоров’я 2017 проходив під гаслом «Депресія – давай поговоримо». Тому у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2, крім заходів для підтримки фізичного здоров’я, були проведені заходи для підтримки психологічного здоров’я учнів. Зокрема, практичним психологом школи Твердун Т.М., за сприяння заступника з виховної роботи Придюк І.А., були проведені акції «Галявина позитивного настрою» та «Дерево радості».

Читати тут___________________/shkola/tischden/Yakscho_ti_khochesh.docx

 


Декада " У вінок Кобзареві"

З 3 по 14 березня в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІст.№2 школі проходила декада «У вінок Кобзареві». В рамках декади було проведено багато заходів. 10 березня 2017 року у школі відбувся конкурс читців-декламаторів творів Т. Шевченка . 14 березня 2017 року учнями 9-А і 5-А класів була підготовлена літературно-музична композиція « Шевченкова світлиця» та ін.

Читати тут_____________ /shkola/tischden/Shevchenko1.doc


Урочиста лінійка «Тарас Шевченко – духовний батько українського народу»

З метою ознайомлення з життєписом великого сина українського народу Т. Г. Шевченком, розвитку акторських здібностей учнів у декламуванні віршів, демонстрації краси і чарівності Шевченкового слова, виховання любові і поваги до спадщини, яку залишив великий поет, 9 березня 2017 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 була проведена урочиста лінійка «Тарас Шевченко – духовний батько українського народу», яку підготували учні 6-А класу зі своїм класним керівником Ващишин В. І. 

Читати тут________/shkola/pusemnist/linijka.docm

 


Родинне свято

6 березня в 1-Б класі було проведене родинне свято "Найдорожчі й наймиліші". Учні привітали своїх мам і бабусь віршами, піснями, гуморесками. Діти подарували своїм близьким аплікації, зроблені власними руками.


 

"Соняшник"
Уже стало традицією у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 у перші весняні дні проводити Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник». Саме 3 березня тут зібралися учні, які люблять, шанують і поважають українське слово, цікавляться історією держави, вивчають традиції і звичаї свого народу.
Читати тут_____________/shkola/pusemnist/sonyakh.docm

Міжнародний день рідної мови
21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і у Дубровицькій ЗОШ I-III ступенів №2.
Протягом тижня проводилися тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови. Учителем української мови та літератури  Карпович І.А. було проведено свято рідної мови «ЧАРІВНІ ЗВУКИ, РІДНЕ СЛОВО – МОЯ СЕРДЕЧНА УКРАЇНСЬКА МОВО». У святковому концерті взяли участь 6-9 класів. Під час заходу учні не тільки декламували вірші українською мовою, але й було продемонстровано юними акторами декілька сценок.  Все свято було пронизано українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.
Читати тут__________/shkola/pusemnist/do_dnya_ridn_movi.doc
 

Андріївські вечорниці
Свято Андрія Первозванн